6 Underground Sansürsüz Full İndir

6 Underground Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: 6 Underground

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Michael Bay

Filmin Oyuncuları: Adria Arjona, Corey Hawkins, Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Ryan Reynolds

Filmin Süresi: 127 Dakika

6 Underground Fragman İzle

6 Underground Özet ve Detaylar

6 Underground filminde; Hayalet ekip, hayalet insanlardan oluşan 6 kişilik ekiptir. Normal yaşantılarında resmen ölü görünmektedirler. Hepsinin farklı özellikleri vardır. Ekibin kurulma amacı kötüler ile mücadele etmektir. Ekip elemanlarını tanıyacak olursak, 1 numara ekibin kurucusu, aynı zamanda elektronik alanında uzmandır. 2 numara başarılı bir FBI ajanı ve iyi silah kullanıcısıdır. 3 numara eskiden tetikçilik yapan bir adamdır. 4 numara iyi bir doktordur. 5 numara eskiden hırsızlık yapan, aynı zamanda yüksek yerlere tırmanan bir akrobattır. 6 numara araba kullanmada usta bir şofördür.

6 Underground filminde; Bu ekibin şimdiki işi, doğudaki bir devlet diktatör tarafından yönetilmektedir. Bu diktatör halkına karşı çok vahşi davranmakta, kimyasal silah bile kullanmaktadır. Hayalet ekip ilk iş olarak bu diktatörün etrafındaki generalleri yok etmektir. Bunun için uluslararası arenada diktatörün avukatlığını yapan aynı zamanda mafya olan avukattan bilgi almaktır. Floransa’da bulunan avukatın bürosuna giderler. Ancak avukattan bilgi alamazlar. Fakat avukatın gözünü ve göz ile açılan tabletini alırlar. Bu sayede generaller hakkında bilgiye ve avukatın üzerinde olan milyarlarca dolara sahip olurlar. Tabii avukat mafya olunca peşlerine bir sürü silahlı adam düşmüştür. Bu kovalamaca sırasında 6 numara geçirdiği kaza sonucunda hayatını kaybetmiştir.

6 Underground filminde; 1 numara ekibe yeni birini bulmuştur. Yeni gelen 7 numara olmuştur. Orduda keskin nişancıdır, komutanları ateş emri vermediğinden bir sürü arkadaşını bombalı araç saldırısında kaybetmiştir. Hayalet ekip, diktatörün generalleri yurt dışına çıktığında hepsini etkisiz hale getirmeyi başarır. Şimdi sırada diktatörün kardeşini kurtarıp devletin başına geçirmek kalmıştır. Diktatör kardeşini Hong Kong’da büyük bir otelin çatı katında esir tutmaktadır. Etrafında bir sürü silahlı adam vardır.

6 Underground filminde; Diktatörün kardeşini kurtarmak için akıl almaz bir plan yaparlar. Planı uygulamaya koyulurlar ve bol aksiyonlu bir kurtarma operasyonunu başarı ile sonuçlandırırlar. Şimdi sıra diktatörü koltuğundan indirip, kardeşine yerine geçirmeye gelmiştir. Hayalet ekibi bu zorlu görevi başaracak mı? bu operasyon sırasında kayıplar verecek mi? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden 6 Underground filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

6 Underground Filminden Kareler

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Godzilla Vs. Kong Sansürsüz Full İndir
Ferry Sansürsüz Full İndir
Oslo Sansürsüz Full İndir
Dünyadan Haberler – News of The World Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

 1. mustafa dedi ki:

  rar şifresini verir misiniz?

 2. murat dedi ki:

  rar şifresini alabilir miyim teşekkürler

 3. salih dedi ki:

  rar şifresini alabilir miyim teşekkürler

 4. ahmet dedi ki:

  rar şifresini alabilir miyim teşekkürler