7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir – 1080p

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir – 1080p
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: 7.Koğuştaki Mucize

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 8.3

Filmin Yönetmeni: Mehmet Ada Öztekin

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon

Filmin Süresi: 132 Dakika

7.Koğuştaki Mucize Fragman İzle

7.Koğuştaki Mucize Özet ve Detaylar

Belki de hayatınızda görüp görebileceğiniz en güzel film ile karşı karşıya bulunmaktasınız. Sizi koltuğunuza hapsedip orada kalmanızı sağlayacak bu film her zaman ki dram filmlerinden çok daha farklı biçimde olacak.  Size yaşatacağı duyguyu hissetmeniz için kesinlikle izlemenizi tavsiye etmekteyim. Hayatın hiçbir şekilde kirletemediği karakterimiz Memo’nun çevresinde geçmekte olan filmimizde, gözyaşlarınızı asla tutamayacağınıza emin olabilirsiniz. Sizi ve çevrenizde sizinle birlikte filmi izleyen insanları çok derinden sarsacak hikâyemiz çok değerli bir yönetmen ve de inanılmaz yetenekli oyuncu kadrosu ile çekilmiştir. Filmimizde anlatılan olay dizisinin gerçekten bir alıntı olması da yaşana bilirlik duygusunu arttırdığı için insanları daha çok etkilemiştir ve de sizi tam da bu sebeple daha çok etkileyecektir.

Saf ve temiz kalmayı başaran 5 yaşındaki kızı ile aynı zekâ kapasitesine sahip Memo aslında kaza olan bir olayın cinayet gibi gözükerek üzerine kalması sonucu hapse düşecektir. Babaannesi ile yaşayan başrol karakterimizi artık çok büyük zorluklar beklemektedir. Filmimizin da adını aldığı bir koğuşa düşen Memo’nun ilk başta eziyet olacak koğuş serüveni tam da burada başlayacaktır. Gardiyanlar komutanlarının emri ile bir cinayet aracılığıyla geldiğini koğuşa söylemek istemeseler de koğuşta bir şekilde bu duyulur. Çok temiz bir dayak yiyen Memo herkesten korkar hale gelmiş olmasına rağmen içindeki saflık onu asla bırakmaz ve herkesle arkadaş olmaya çalışır. Günler geçtikçe koğuş arkadaşları bu olayı Memo’nun yapamayacağına kanaat getireceklerdir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

7.Koğuştaki Mucize Filminden Kareler

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

 Benzer Filmler

Ejderhalar Kurtarıcı Ekibi: Huttsgalor Bayramı Sansürsüz İndir
Cinayet Süsü Sansürsüz Full İndir
Enola Holmes Sansürsüz Full İndir
Araf 2 Cin Bebek Doğuyor Sansürsüz Full İndir