7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: 7.Koğuştaki Mucize

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 8.3

Filmin Yönetmeni: Mehmet Ada Öztekin

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon

Filmin Süresi: 132 Dakika

7.Koğuştaki Mucize Fragman İzle

7.Koğuştaki Mucize Özet ve Detaylar

7.Koğuştaki Mucize filminde; 7.Koğuşta Mucize filmi, konu olarak 1983 yılındaki askeri yönetimin zamanında, il sıkıyönetim komutanın ölmesi sonucu, zeka engelli bir gencin suçlanmasını anlatıyor. Memo, zeka engelli olan genç bir babadır. Kızı Ova okula gitmekte, ninesi ile beraber yaşamaktadırlar. Memo kızı Ova’yı çok sevmektedir. Kızının istediği Heidi’li çantayı almak için 23 Nisan Bayramında elma şekeri satarak, para biriktirir.

7.Koğuştaki Mucize filminde; Çantayı almaya gittiklerinde, çantayı sıkıyönetim komutanı kızına almıştır. Memo çantayı para karşılığında komutandan almak isteyince, komutan ona şiddet uygular. Ova bu duruma çok üzülür. Memo ve Ova eve ninelerinin yanına gelirler. Nine, Memo’yu koyunları otlatmaya yollar. Aynı anda sıkıyönetim komutanı da ahbapları ile pikniğe gitmiştir. Memo’yu gören çocuklar deli diye dalga geçer. Bu arada küçük kızın sırtında Heidi’li çanta vardır. Kız, Memo’ya onu yakalamasını söyler. Memo kızın peşinden giderken, küçük kız kayalıklarda çok kenara yaklaşır. Memo kızı uyarır. Ancak küçük kız biraz daha ileri giderek kayalıktan düşer.

7.Koğuştaki Mucize filminde; Memo suya düşen kızı sudan çıkartır. Ancak küçük kız ölmüştür. Sıkı yönetim komutanı kızının ölümünden Memo’yu sorumlu tutar. Göz altına alınan Memo çeşitli işkenceler görür. Sıkıyönetim komutanı idam cezası alması için, sahte şahitler ve Sahte akli dengesi yerindedir raporu alır. Mahkeme sonucunda, Memo idam cezasına çarptırılır. Komutanın baskısı nedeni ile kızı ve ninesi ile görüştürülmez. Ayrıca hapishaneye girdiği gün koğuştakiler, onu tanımadan öldüresiye döverler. Sıkı yönetim komutanı onun içeride ölmesini istemiyorum, onu sallandıracağım der. bu emri sonucunda koğuştakiler ona dokunmazlar. Memo, koğuştaki Reis’i ölümden kurtarır.

7.Koğuştaki Mucize filminde; Reis bunun karşılığında ona göremediği kızını koğuşa sokarak görüşmelerini sağlar. Kızın ortadan kaybolduğunu anlayan nine kalp krizi geçirerek ölür. Öğretmen kızın hapishaneye girdiğinden şüphe ederek irtibata geçer ve kızı buldurur. Bu arada Küçük kızın ölümünü gören asker kaçağı yakalanır. Asker kaçağı olayı anlatır. Bu durumda Memo’nun idamdan kurtulma şansı doğmuştur. Ancak onu asmayı kafasına koyan sıkıyönetim komutanı şahitlik edecek askeri arkasından öldürür. Artık Memo’nun kurtuluşu imkansızdır. Memo kurtulacak mı? Ninesini de kaybeden Ova ne yapacak? Bu sorulara cevap bulabilmek için, 7.Koğuştaki Mucize filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

7.Koğuştaki Mucize Filminden Kareler

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Mazlum Kuzey Sansürsüz Full İndir
Ulak Filmi Sansürsüz Full İndir
Küçük Günahlar Sansürsüz Full İndir
Delisin! Delisin! Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

 1. caner dedi ki:

  Hocam rar şifresi istiyor.

 2. ömer dedi ki:

  rar şifre lütfen

 3. veysel dedi ki:

  rar şifresi almamız mümkün mü?

 4. Ahmet dedi ki:

  Hocam rica etsem rar şifresini alabilir miyim?

 5. irfan kırlak dedi ki:

  rar şifresi alabilirmiyim güzel çalışmalar

 6. mustafa can dedi ki:

  hocam rar şifresini bende alabilirmiyim