Altered Carbon: Resleeved Sansürsüz Full İndir

Altered Carbon: Resleeved Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Altered Carbon: Resleeved

Filmin Türü: Animasyon, Bilim Kurgu

Filmin Yılı: 2020 – Japonya

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Takeru Nakajima, Yoshiyuki Okada

Filmin Oyuncuları: Tatsuhisa Suzuki, Rina Satou, Ayaka Asai, Jouji Nakata, Kenji Yamauchi, Kanehira Yamamoto, Koji Ishil

Filmin Süresi: 75 Dakika

Altered Carbon: Resleeved Fragman İzle

Altered Carbon: Resleeved Özet ve Detaylar

Aynı isme sahip bir çizgi romandan uyarlanmış ve anime tarzındaki altered carbon seyirciye sunuldu. Filmde olaylar gelecek zamanda bir mekanda geçmektedir. Bu mekanda insanlar karakter ve ruhlarıı başka bir bedene transfer edebilmektedir. bu zamanda yaşayan Takeshi  kovacs adındaki güçlü ve zeki asker itibarlı bir time mensuptur. Bu tim içinde yıldızlararası çeşitli ve yetenekli birçok savaşçı bulundurmaktadır. Fakat aniden çıkan büyük bir isyan bu time çok ağır bir darbe indirir.bu ağır ayaklanma sonrası takeshi dışındaki hiçbir savaşçı hayatta kalamaz.  Takeshi ‘ nin ise zihni bir buz içine hapsedilir ve yıllarca bu şekilde bekler. Ardan zaman geçince ortaya Bancroftm adlı çok varlıklı bir adam çıkarve takeshi’ ye reddedemeyeceği bir teklif yapar. Eğer ondan istediğini başarabilirse takeshi özgürlüğüne kavuşarak yeniden yaşama dönebilecektir. Fakat takeshi ‘ nin çözmesi gereken çok zor bir cinayet davası vardır. Takeshi cinayeti çözebilecek mi ? iyi seyirler.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Altered Carbon: Resleeved Filminden Kareler

Altered Carbon: Resleeved Sansürsüz Full İndir

Altered Carbon: Resleeved Sansürsüz Full İndir

Altered Carbon: Resleeved Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Kendi Yolumda Sansürsüz Full İndir
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir
Bartkowiak Sansürsüz Full İndir
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz Full İndir