American Son Sansürsüz Full İndir

American Son Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: American Son

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Kenny Leon

Filmin Oyuncuları: Eugene Lee, Jeremy Jordan (ı), Kerry Washington, Steven Pasquale

Filmin Süresi: 90 Dakika

American Son Fragman İzle

American Son Özet ve Detaylar

American Son filminde; Kendra üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan, psikoloji alanında doktora yapmış siyahi bir kadındır. 18 yaşındaki oğlu Jamal, babasının hediye olarak aldığı araba ile evden ayrılmış ve gece eve dönmemiştir. Gece yarısını geçince Kendra, Jamal’ın arkadaşlarını arayarak bilgi edinmek istemiş. Ancak bildiği arkadaşlarının hiç biri Jamal’ı görmediğini söylemiştir. Kendra karakola giderek oğlunun geç kaldığını, bu zamana kadar hiç geç kalmadığını, onun hakkında bilgi ister.

American Son filminde; Karakoldaki polis memuru Paul, bu konu hakkında kayıp başvurusu yapmasını, sabah komiser Stokes geldiğinde ona bilgi verileceğini söyler. Kendra ısrar etmesine rağmen onu geçiştirici cevaplar ile oyalar. Kendra dört aydır ayrı yaşadığı kocasını arar ve durumu anlatır. Kendra’nın kocası Scott, İrlanda asıllı beyaz bir FBI ajanıdır. Scott geldiğinde, polis memuru Paul olay ile bildiklerini kısaca anlatır. Kendra ile Scott içeride beklerken geçmişlerini ve çocuğun eğitiminde hangisinin ne yanlış yaptığını söylemeye başlarlar.

American Son filminde; Aralarındaki konuşmalardan esasında ikisi de çocuğa karşı hatalı davrandıklarını anlarlar. Ancak bunu ikisi de kabul etmez. Bu arada Jamal’ın kullandığı arabanın bir olaya karıştığını, polis memuru Paul söyler. İkili bunun imkansız olduğunu söyler. Kendra kendisinin siyahi olduğundan çok sıkıntı çektiğini, oğlunu da buna göre yetiştirmeye çalıştığını anlatmaya çalışır. Komiser Stokes karakola gelir. Komiser Stokes siyahi bir adamdır. Scott agresip olarak oğlu hakkında bilgiler sorunca göz altına alınır. Komiser Stokes ile Kendra arasında geçen konuşmada ise Stokes bütün beyazların ırkçı olarak görülmeyeceği, çocuklarımıza böyle söylediğimizde, daha sorunlu olaylara neden olduğunu açıklar. Jamal nasıl bir suça karıştı ve sonucu ne oldu? Bu sorulara cevap bulabilmek için, American Son filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

American Son Filminden Kareler

American Son Sansürsüz 4K İndir

American Son Sansürsüz 4K İndir

American Son Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Arapsaçı Sansürsüz Full İndir
Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir
Sibyl Filmi Sansürsüz Full İndir
Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir