Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB5.8

Filmin Yönetmeni: Luke Snellin

Filmin Oyuncuları: Isabela Moner, Joan Cusack, Kiernan Shipka, Mitchell Hope, Odeya Rush

Filmin Süresi: 92 Dakika

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Fragman İzle

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Özet ve Detaylar

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Gracetown küçük bir kasabadır. Bu kasaba Noel tatiline girerken yüzyılda bir başına gelen olay olmuş ve kar altında kalmıştır. bu sebepten dolayı kasaba halkı, Noel tatilini evinde geçirmek zorunda kalacaktır. Fakat bir grup lise öğrencisi genç, tatili evde geçirmemek için parti planlamışlardır. Fakat parti için hazırlık yaptıkları evin sahibi kar nedeni ile uçuşların durmasından dolayı geri dönmüştür. Partiyi düzenlemeyi çok isteyen Dj, çalıştığı kafe sahibini ikna etmiştir. Parti kafede yapılacaktır. Gençler parti için hazırlıklara başlar. Tobin gittiği bir buz hokeyi partisinden bira fıçılarını alır. Bu arada açılamadığı kız arkadaşının JB isimli popüler bir futbolcu ile çıkmasını da kıskanır. Kız arkadaşı ile araları açılır.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Add ise bunalımdadır. Erkek arkadaşı Jeb onu başka bir kızla aldatmıştır. Dorrie ise lez ilişki yaşadığı arkadaşının, grup olarak onun çalıştığı kafeye gelmiştir. Ancak onu tanımamazlıktan gelmiştir. Julie kasabaya dönmek için bindiği trende, tesadüf eseri ünlü müzisyen Stuart Bale ile tanışmıştır. Tren yolda kalınca, Julie trenden inerek kasabaya yayan olarak gitmeye karar verir. Stuart’ta bir şeyler yemek ve yürümek için trenden iner. İkili güzel vakit geçirirler. Stuart, Julie’nin ailesi ile tanışır. İkili arasında bir aşk kıvılcımı doğmuştur. Fakat Stuart’ın menajeri araba ile gelip onu alır. Akşam parti son hızı ile başlar. Partide yeni aşklar doğmuş, eski küs aşıkların kimisi barışmıştır. Parti hangi aşıkların, aşklarını değiştirecektir? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filmini indirip, izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Filminden Kareler

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Aşk Bu Mu? Sansürsüz Full İndir
Yeraltı Sansürsüz Full İndir
Siccin 6 Sansürsüz Full İndir
Yok Artık Sansürsüz Full İndir