Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Aşk Tesadüfleri Sever 2

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 7.2

Filmin Yönetmeni: Ömer Faruk Sorak

Filmin Oyuncuları: Aytaç Şaşmaz, Elif Doğan, Nesrin Cevadzade, Türkü Turan, Yiğit Kirazcı

Filmin Süresi: 125 Dakika

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Fragman İzle

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Özet ve Detaylar

Son zamanlarda romantik filmler içerisinde adından sıkça söz ettiren AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi romantik filmler kategorisinde en çok izlenen filmlerden biri oluyor. Çoğu seri filmlerinde 2.filmlere çok iş düşmektedir çünkü  AŞK TESADÜFLERİ SEVER 1.filmin başarısına yetişip yeişmeyeceği daima merak konusu olur. Farklı oyuncu kadrosuyla AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 daha fragman yayınlanır yayınlanmaz izleyicileri ekran karşısına kitledi. AŞK TESADÜFLERİ SEVER 1 filminden farklı bir kadro ve konuyla karşımıza çıkan AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi beyaz perdeye çıktıktan sonra 400 binden fazla seyirci tarafından izlendi. Romantik aşk filmleri kategorisinde bu izlenme filmin aslında ne kadar başarılı olduğuna da dikkat çekiyor.

Filmin konusuna gelirsek 1960’ların aşk ile günümüzün aşkının karşılaşmasını işler. Aslında geçmişte günümüzde aşkın nasıl mekan tanımadığını gösteriyor bize. Yunan kökenli Niko (19), tesadüfen bir Türk kızı Sema (17) ile tanışır. Bu genç kıza aşık olur. Sema’nın da ona olan hisleri karşılıklıdır. Radyoda çalan müzikle aralarında özel bir bağ oluşur. Bu aşk karşısında o kadar çok engel çıkacaktır izleyenlere bu olaylarla duygu dolu anlar yaşayacaktır. Radyoda çalan şarkının aynısı günümüzde İstanbul’dan Ankara’ya bizi götürüyor. Defne sahnede bu şarkıyı söylemeye başlamasıyla Kerem gözlerini ondan ayıramayacaktır. Geçmişin ve günümüzün hikayesi AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmini çok seveceğinizi umuyoruz. İyi seyirler dilerim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filminden Kareler

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz İndir
İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir
Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir