Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 1.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye özel bir okulda resim öğretmenliği yapan bir kadındır. Aynı zamanda resim sanatı ile uğraşmaktadır. Sevgilisi Ozan ile aralarında bir sorun olmadan hoşça vakit geçirmektedir. Atiye, kardeşi Cansu’nun dikim dükkanında kardeşi ile sohbet ederken, camın dışında ona sürekli bakan yaşlı bir kadın görür. Kadının yanına gitmek için kapıdan çıktığında kadın ortadan kaybolur. Atiye ilk resim sergisini açmıştır. Atiye bu ilginç yaşlı kadını sürekli görmeye başlamıştır. Erhan, üniversitede öğretim görevlisi ve Göbeklitepe’de arkeoloji kazılarının başındadır. Göbeklitepe kazılarında ilginç bir şekil bulunur. Bu şeklin resmini orada bulunan gazeteci yayımlar. Atiye resmi görünce şaşkına döner. Çünkü küçüklüğünden beri bu resmi bilinçsiz olarak çizmektedir. Atiye apar topar Göbeklitepe’ye yola çıkar. Göbeklitepe’ye yaklaşınca bir kız çocuğu arabasına biner. Atiye kazı alanında Erhan Hoca ile görüşür. Erhan Hoca yeni kazı alanını gezemeyeceğini söyler. Atiye mecburen kalacağı otele döner. Gece odanın kapısı vurur ve yolda aldığı kız çocuğu kapıdadır. Kız çocuğu onu Göbeklitepe’ye götürür. Gizlice yeni kazı yapılan yere girerler. Kız çocuğu onu ilginç yerlere götürür. Bu arada Erhan Hoca gelir ve Atiye’yi kazı alanından çıkartır. Atiye içeride kız çocuğunun kaldığını söyler. Atiye mecburen İstanbul’a döner.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

 Benzer Filmler

Kendi Yolumda Sansürsüz Full İndir
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir
Bartkowiak Sansürsüz Full İndir
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz Full İndir