Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 2.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Özet ve Detaylar

Ozan, Atiye’nin Göbeklitepe’ye gitmesinden sonra, evlilik planını öne çeker. Ozan, Atiye’ye evlenme teklifi yapar. Atiye bu teklifi kabul eder. Ozan’ın babası Serdar Bey kız istmeye gelir. Atiye söz kesimi merasiminde yaşlı kadını görür. Erhan İstanbul’a gelmiştir. Kazı alanında yeni bulduğu şeyler onun Atiye ile buluşmasına neden olur. Erhan Atiye’ye bugün gelirse onu Öner Hoca ile tanıştıracağını söyler. Atiye annesi ile beraber düğün alışverişine giderken, aniden arabadan iner ve Erhan ile buluşmaya gider. Atiye, Erhan ile beraber Öner Hoca ile buluşur. iki aile düğün hazırlıklarını görüşmek için bir araya geldiği sırada, Atiye sesler duyar. Sesleri takip ettiğinde bir tabut ve tabutun içinde kendini görür. Atiye çığlık atar. Aile fertleri geldiğinde ortada tabut falan yoktur. Atiye’yi psikoloğa götürürler. Erhan ise Öner Hoca’dan aldığı babasının defterini inceler. Orada bulduğu ilginç bir şeyi Atiye’ye söylemek için arar. Atiye’nin hastanede yattığını öğrenince hastaneye gelir. Ozan, Erhan’ı tehdit ederek bir daha onu Atiye’nin yanında görmeyeceğini söyler. Erhan, Zühre’nin kim olduğunu bulmak için Öner Hoca’nın odasından dosyayı alır. Otoparkta Erhan’ın kafasına birisi vurarak dosya ve defteri alır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

 Benzer Filmler

Kendi Yolumda Sansürsüz Full İndir
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir
Bartkowiak Sansürsüz Full İndir
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz Full İndir