Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 4.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Özet ve Detaylar

Zühre, Erhan ve Atiye beraber yolculuk yapmaktadırlar. Atiye’nin üstünde halen gelinlik vardır. Yolda bir markete girerler ve Atiye’nin üstüne bir şeyler alırlar. Yemek yerlerken Serdar’ın adamı onları görür. Serdar bir basın açıklaması yaparak, Atiye’nin rahatsız olduğunu söyler. Serdar, Atiyeler’i gören adamına onları izlemesini söyler. Atiye’nin ailesine de bir haber olmadığını söyler. Atiye’nin babası, annesine mobese kamaralarından onları bulabileceğini söyler. Serap, Serdar Bey’in bulamadığını, sen mi bulacaksın diye konuşur. Erhanlar yolda giderken, Zühre arabayı hemen durdurmasını söyler. Zühre ile Erhan arabadan inerler. Zühre, Erhan’ın ellerini toprağa dokunmasını ister. Erhan ailesinin kaza yapmasını ve öldürülmelerini görür. Yıllarca kendi yüzünden kaza olduğunu düşünen ve kendini suçlayan Erhan açısından, suçluluk duygusundan kurtulması gerektiğini anlar. Üçlü Nemrut Dağına doğru yola çıkar. Dağda gece konaklarken, Serdar’ın adamı çadırlarına gelir. Erhan gürültülere uyanır ve adam ile kavga etmeye başlar. Adam, Erhan’dan kurtulur ve kaçar. Atiye uyandığında Zühre’yi göremez. Dağın tepesinde onu arar ve bulur. Zühre, Atiye’ye bir şeyler açıkladıktan sonra ölür. Atiye küçük kız çocuğunu yeniden görür. Kız çocuğunu takip eder. Kız çocuğu onun bir mağaraya girmesini sağlar. Atiye mağaraya girdikten sonra mağaranın girişi kapanır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

 Benzer Filmler

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz İndir
İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir
Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir