Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 5.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye mağaranın içinde kalmıştır. Ozan konuşmak için gittiği Cansu ile beraber olur. Sabah Atiye’nin kayıp olduğunu herkes öğrenir. Annesi Serap, Babası Mustafa Bey, Cansu, Serdar Bey ve Ozan Nemrut dağına gelirler. Ozan, Ehran’ı görünce saldırmaya çalışır. Jandarma, Erhan’ı şüpheli sıfatı ile gözaltına almaya çalışır. Erhan, Atiye’nin yer altı mağaralarına girmiş olabileceğini söyler. Erhan göz altına alınır. Üstte Atiye’yi bulmak için sıkı bir çalışma vardır. Atiye ise altta geçmişine doğru yolculuklar yapmaktadır. İlk önce annesinin bebek iken ona karşı davranışını görür. Daha sonra Ozan’ın ona ilk sahip oluşunun alkollü iken bir tecavüz olduğunu görür. Kral ve Kraliçenin mezarını görür. Atiye’nin toprağın altında olduğunu tespit eden kurtarma ekipleri, iş makineleri ile toprağı kazmaya çalışır. Makineler arıza yapınca patlatarak tünellerin yolunu açabileceklerini söylerler. Serdar Bey hemen patlayıcılar ile patlatılmasını ister. Göz altında ki Erhan bunu duyunca, çok riskli olduğunu, yer altında birden fazla tünelin olduğunu belirtir. Cansu, Ozan ile yaşadığı ilişkiden dolayı pişmanlık duymaktadır. Ozan’a Atiye bulununca gerçeği söyleyeceğini belirtir. Erhan tutulduğu yerden kaçmıştır. Cansu’dan yardım ister. Yeraltı tünellerinin haritasını Öner Hoca’dan ister. Haritada belirtilen çıkış yerini kazmaya başlarlar. Sabah olunca kurtarma ekipleri patlayıcıları patlatırlar. Fakat tünelin ağzını açmayı başaramazlar. Bu arada oluşan toprak kayması sonucu, Atiye toprak üstüne çıkar. Onu Erhan ile Cansu bulur.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

 Benzer Filmler

Vali Filmi Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz İndir
İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir
Bornova Bornova Sansürsüz Full İndir