Atlantique Sansürsüz Full İndir

Atlantique Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Atlantique

Filmin Türü: Dram,

Filmin Yılı: 2019 – Fransa, Senegal

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Mati Diop

Filmin Oyuncuları: Abdou Balde, Aminata Kane, Ibrahima Mbaye

Filmin Süresi: 104 Dakika

Atlantique Fragman İzle

Atlantique Özet ve Detaylar

Atlantique filminde; Süleyman ile Ada iki genç sevgilidir. Fakat Ada’yı ailesi kendinden yaşça büyük ve zengin olan Ömer ile sözlendirmiş, yakın zamanda da düğün olacaktır. Süleyman ise şehirde yapılan devasa kule inşaatında çalışmaktadır. Burada çalışanlar üç aydır maaş almamışlardır. Süleyman ve arkadaşları şirketin ödeme yapması için baş vururlar. Ancak patronun burada olmadığı, ödeme için de para bırakmadığı cevabını alırlar. En kısa sürede maaşlarının ödeneceği söylenir.

Atlantique filminde; Süleyman ve arkadaşları bu sözleri önceki aylarda duyduklarından, işi bırakıp bot ile İspanya’ya kaçak olarak çalışmaya gitmeye karar verirler. Süleyman gece Ada ile buluştuğunda buradan ayrılacağını söyleyemez. Ada sabah arkadaşlarından, Süleyman ve arkadaşlarının bot ile İspanya’ya çalışmaya gitmek için okyanusa açıldıklarını öğrenir. Ada’nın Ömer ile düğünü yapılacaktır. Önce nikah kıyılır. Sonra düğün başlar, düğün gecesi Ada ile Ömer’in yatak odası olacak odada yangın çıkar. Bu ilginç bir yangındır. Nasıl çıktığını polis çözemez.

Atlantique filminde; Polis sorgusunda Ada’nın arkadaşı olan Meryem, Süleyman’ı akşamüzeri gördüğünü söyler. Polis bu sefer, Süleyman’ın peşine düşer. Süleyman’ın evinde odasını arar. Bu aramada Ada ile Süleyman’ın sevgili olduğunu öğrenir. Ada’yı sorguya alır. Bu sorguda Ada, Süleyman’ın bir hafta önce bot ile İspanya’ya çalışmaya gittiğini, ondan sonra hiç görmediğini söyler. Polis yaptığı araştırmalarda bir hafta önce İspanya’ya doğru yola çıkan ve okyanusta parçalanan bir bot olduğunu öğrenir. Ancak botta kimlerin olduğu ve kurtulan olup olmadığı hakkında İspanyol yetkililerinde haberi yoktur.

Atlantique filminde; Süleyman ile Ada arasındaki ilişkiyi duyan Ömer’in ailesi, Ada’nın ailesinden bekaret testi ister. Ada bekaret testi yaptırır ve bakire olduğu çıkar. Fakat bu testten sonra Ada ailesinden ayrılmaya karar verir. Hastane çıkışında bir arkadaşı ile buluşur. gece telefonuna Süleyman’dan sandığı bir mesaj gelmiştir. Onu takip eden genç polis göz altına alır. Ada, Süleyman’ın nerede olduğunu bilmediğini söyler. Ömer, Ada’yı göz altından çıkartır. Ada, Ömer’in arabasına binmez ve ondan ayrılır. Arkadaşının bar olarak çalıştığı mekana gider ve oraya yerleşir.

Atlantique filminde; Bu arada kulenin sahibinin evine İspanya’ya giden gençlerin kız arkadaşları, kendini bilmez bir şekilde gidip dört aylık maaşları isterler. İspanya’ya giden gençlere ne oldu? Süleyman gerçekten geri mi döndü? Yangını kim çıkarttı? Kızlar neden kendini bilmez hale geldiler? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Atlantique filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atlantique Filminden Kareler

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Arapsaçı Sansürsüz Full İndir
Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir
Sibyl Filmi Sansürsüz Full İndir
Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir