Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Azizler Filmi

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Türkiye

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Durul Taylan, Yağmur Taylan

Filmin Oyuncuları: Binnur Kaya, Engin Günaydın, Fatih Artman, Haluk Bilginer, Öner Erkan

Filmin Süresi: 96 Dakika

Azizler Filmi Fragman İzle

Azizler Filmi Özet ve Detaylar

Hikâyemiz, Aziz’in sevgilisi Burcu’ya karşı yapacağı ayrılık konuşmasının provası ile başlıyor. Ablasının ailesiyle birlikte evini işgal etmesiyle kendine ait alanını kaybeden Aziz, bir bunalımın içine girmiştir ve artık hayatındaki herkes onun üzerinde bir baskı hissi yaratıyordur. Her şeyden biraz olsun sıyrılma ve soluklanma isteğiyle ilişkisine ara vermek isteyen Aziz bu ayrılık konuşmasını yapmayı başarıyor. Fakat Burcu, Aziz’e hediye ettiği kolyenin nerede olduğuna takılıyor ve bu film boyu sürecek bir yankı oluşturuyor.

Hikâye, Aziz’in iş yerine taşındığında da diğer karakterlerle tanışıyoruz. Eşinin ölümüyle yalnızlık acısı çeken ve dengesini yitiren Erbil, çevresine duyarsız ve uyuşmuş tavrıyla Cevdet ve yalnızlığını bastırmak amacıyla Aziz’in arkadaşlığını bir takıntı haline getiren Alp birer birer akışa dahil oluyorlar.

Örülüşü itibariyle film başta klasik bir yapıya erişecek gibi olsa da tek bir merkez üzerinde dönmeyi reddediyor ve zaman ilerledikçe yapım daha da parçalı bir hal alıyor. Birbiriyle örtüştürülmek istenen hayatlar bu sebeple biraz ayrık ve soyut kalıyorlar. Filmin yarısına ulaştığımızda da hikâyenin nerdeyse tamamen Erbil’e odaklanması ile film ikiye bölünüyor. Bu bir öncesi ve sonrası yorumu olarak yapılmış olsa da ne yazık ki bir kopukluğa sebep oluyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Azizler Filminden Kareler

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Minari 2020 Sansürsüz Full İndir
Gitmesine İzin Ver – Let Him Go Sansürsüz Full İndir
Gelincik Sansürsüz Full İndir
Pretoria’dan Kaçış – Escape from Pretoria Sansürsüz Full İndir