Bayan Lowry ve Oğlu Sansürsüz Full İndir

Bayan Lowry ve Oğlu Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Bayan Lowry ve Oğlu – Mrs Lowry & Son

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Tarih

Filmin Yılı: 2019 – İngiltere

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Adrian Noble

Filmin Oyuncuları: David Schaal, Stephen Lord, Timothy Spall, Vanessa Redgrave, Wendy Morgan

Filmin Süresi: 91 Dakika

Bayan Lowry ve Oğlu Fragman İzle

Bayan Lowry ve Oğlu Özet ve Detaylar

Yönetmenliğini Adrian Noble’nin yaptığı 2019 yılında İngiltere’de çekilen Bayan Lowry ve Oğlu filminin senaryosu Martyn Hesford’a ait. Filmde başrolleri Stephen Lord, Vanessa Redgrave, David Schaal ve Timothy Spall paylaşıyor. Orijinal adı Mrs Lowry and Son olan film 91 dakika sürüyor ve dram-biyografi türünde. Bayan Lowry ve Oğlu full indir seçeneği kullanılarak zevkle istediğiniz ortamda izlemeniz mümkün. Filmde yaşlanan bir anne olan Bayan Lowry oğlunun bakımına muhtaç kalmıştır. Merhametten yoksun, olabildiğince karamsar ve mutsuz bir kadın olan anne oğlunun da hayatını zindan etmeye çalışmaktadır. Sanatçı bir ruhu olan oğul Lowry yaptığı çalışmalarıyla kendi dünyasında mutludur fakat anne bu yaptıklarından hiç hoşnut değildir.

Bayan Lowry ve Oğlu Filminin Konusu

İstemediği oğlunun eline kalan anne yatalak kalır ve bakımını üstlenen oğluna her türlü zorluğu çıkartmaktadır. Annesinin tam tersi bir kişiliği bulunan bay Lawry sakin yapılı, çocukları seven ve insanlara yardım ederek mutlu olan bir yapıdadır. Kendisine istediği gibi bir yol çizmiş ve annesi istemese de hatta küçümsese de çok istediği güzel sanatlar bölümünde okumuştur. Bayan Lowry ve Oğlu full indir şeklinde filmi izlemek isteyenler için güzel bir tercih olmaktadır. Çocukluğundan beri annesinin baskıları altında büyüyen oğul Lowry kendini çatı katında bulunan odasında yaptığı resimler ile mutlu etmektedir. Oğlunun kendisi için yaptığı resmi bile zoraki beğenen anne içinde beslediği kötülüğe yenik düşmektedir. Oğlunu resim yapmaması konusunda ikna etmeye uğraşan ceberut anne her yolu denemektedir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Bayan Lowry ve Oğlu Filminden Kareler

Bayan Lowry ve Oğlu Sansürsüz Full İndir

Bayan Lowry ve Oğlu Sansürsüz Full İndir

Bayan Lowry ve Oğlu Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir
Justice League Dark: Apokolips War Sansürsüz Full İndir
Ot Filmi Sansürsüz Full İndir
Patron Gibi – Like a Boss Sansürsüz Full İndir