Betonrausch – Rising High Sansürsüz Full İndir

Betonrausch – Rising High Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Betonrausch – Rising High

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – Almanya

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Cüneyt Kaya

Filmin Oyuncuları: Anne Schäfer, David Kross, Frederick Lau, Janina Uhse, Jerry Kwarteng

Filmin Süresi: 94 Dakika

Betonrausch – Rising High Fragman İzle

Betonrausch – Rising High Özet ve Detaylar

Betonrausch – Rising High filminde; Viktor babası ile beraber yaşamaktadır. Çünkü babası vergi borcu ile uğraşırken, annesi babasını zengin biri ile aldatmış ve onunla gitmiştir. Babası serbest meslek olarak boya badana işleri ile uğraşmaktadır. İşlerin en durgun olduğu sırada vergi dairesi vergi borcu çıkartmış ve elinde ne varsa almıştır. Viktor zor ekonomik koşullarda büyümüş, genç bir adam olmuştur. Çalışmak için büyük kente gider. kendisine ev tutmak ister. Viktor’dan sürekli gelir belgesi istediklerinden ev tutamaz.

Betonrausch – Rising High filminde; Sonraki gün inşaatta çalışmaya başlar. Akşam çalıştığının karşılığını almak için gittiği zaman, parasının bir kısmını keserler. Ayrıca orada bulunanlar gecesi 35 avrodan konteynerde kalabileceğini söylerler. Viktor geceyi parkta geçirir. Kendine sahte gelir belgesi düzenler. Bu belge ile değişik yerlerde on tane ev tutar. Bu evlerde sürekli gelir belgesi olmayan insanlar gecelik ücret ile kalmaktadırlar. Böylece yüklü miktarda para kazanmaya başlamıştır. İşleri iyi giderken kiraya tuttuğu evde kalanlardan birinde parti verirler. Komşular aşırı gürültüden rahatsız olmuştur. Viktor sorunu çözmek için eve gittiğinde, polis baskın yapar. Gery isminde bir adam onu oradan kaçırır. Kalacak yeri olmayan Viktor, Gery’e misafir olur. Gery ikisinin daha büyük işler yapması gerektiğini söyler.

Betonrausch – Rising High filminde; Gery ve Viktor açık artırma ile satılan binaları ucuza alıp pahalıya satacaklardır. İlk başlarda açık artırmayı incelerler. Sonra güvenlik görevlisine rüşvet vererek açık artırmaya sadece ikisi katılır. çok ucuza bir sürü bina alırlar. şimdi on günlük ödeme süresinde aldıkları binaları satıp parasını yatırmaları gerekmektedir. Bu iş için evlerini alacak insanlara sorunsuz kredi verecek banka bulmaları gerekmektedir. Gery’in çocukluk arkadaşı bayan Nicki bankada çalışmaktadır. Onu ziyaret eder ve ikna ederler. Kısa sürede zengin olmayı başarmışlardır. Viktor, Nicki ile evlenir, bir kız çocuğu olur. Düğünde takması için çok pahalı bir kolye vermiştir. Viktor sorumsuzca para harcayınca vergi borcunu ödememiştir. Gery kendi payına düşeni ödemi ve ortalıktan kaybolmuştur. Viktor pahalı kolyeyi satıp borcu ödeyecektir. Ancak kolye ortalıkta yoktur. Büyük bir yolsuzluk yapmaya karar verir. Nicki onu ihbar eder. Viktor polis tarafından tutuklanır. Kayıp kolyeye ne oldu? Victor’un sonu ne oldu? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Betonrausch – Rising High filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Betonrausch – Rising High Filminden Kareler

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz Full İndir
Automata Filmi Sansürsüz Full İndir
Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir