Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz Full İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Bloodshot: Durdurulamaz Güç

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB5.7

Filmin Yönetmeni: Dave Wilson

Filmin Oyuncuları: Eiza González, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Sam Heughan, Toby Kebbell, Vin Diesel

Filmin Süresi: 109 Dakika

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Fragman İzle

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Özet ve Detaylar

Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminde; Ray Garrison, başarılı bir askerdir son çıktığı görevden sonra, sevgilisi ile tatile çıkar. Tatilde kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğrar ve sevgilisi ile onu kaçırırlar. Sevgilisini gözlerinin önünde öldürürler. Daha sonra Ray’ı da öldürürler. Ray’i oradan alan bilim adamları üzerinde çalıştıkları nano teknoloji ile onu ölümsüz bir askere çevirirler. Ray şimdi kendisi gibi olan askerlerle beraberdir. Ray kendine geldikten sonra sevgilisini öldüren adamı hatırlamaya başlarlar. Ray hatıralarında canlanan adamı bulmak için bulunduğu laboratuvardan ayrılır. Sevgilisini öldüren adamı bulur ve intikamını alır. Onu yeniden yaratan adam işi bitirdikten sonra onu almaya diğerlerini yollar.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminde; Ray yeniden üsse geldiğinde makineye bağlanarak hafızasını sıfırlarlar. Dr Kate hafızasının sıfırlanmasına karşı çıkar. Fakat Ray’ın hafızasını yeniden sıfırlarlar. Ray bu sefer sevgilisini öldüreni başka adam olarak görür ve ondan da intikam almaya gider. Bu sefer intikam almaya gittiği adam onu kontrol etmek için Walkins’e isimli bir uzmana kontrol aracı yaptırır. Ray intikamını alır. Ancak bunda bir tuhaflık hissetmeye başlar. Walkins elindeki alet ile onun hafızasını hatırlamasını sağlar. Ray hafızası yerine gelince onu yok edici olarak kullandıklarını anlar. İntikam almak için üsse doğru gider. Onun üstekiler ile olan savaşında en büyük yardımcısı, Dr. Kate olacaktır. Bu savaşın sonunda neler olacak? Bu soruya cevap bulabilmek için, Bloodshot: Durdurulamaz Güç filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler..

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Filminden Kareler

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Şipşak Anadolu Sansürsüz Full İndir
Peri Masalı Sansürsüz Full İndir
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Sansürsüz Full İndir
İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir