Büyük Vurgun 1998 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Büyük Vurgun 1998 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Büyük Vurgun – The Big Hit 1998 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Aralarında Fatih Akın’ın da bulunduğu on iki birbirinden değerli yönetmenin ve içinde Uğur Yücel’in de olduğu geniş oyuncu kadrosuyla Paris, Je T’Aime tarzındaki filmi heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.
New York’un beş ayrı bölgesinde değişik, evrensel temalı aşk hikayelerine konu oluyor. Paris Je T’Aime’in üstün başarısı, bu filmi gölgede bırakamayacağı kesin.Hiçbir şey birkaç sempatik adamdan daha tehlikeli olamaz. Hele öldürmek için çok az vakitleri kaldıysa… Patronun kızını kaçırarak fazladan para kazanmaya çalışan dört tetikçi söz konusu olduğunda suç dünyası çok gülünç bir hal alabiliyor. Mark Wahlberg , Lou Diamond Phillips, Bokeem Woodbine, ve Antonio Sabato, Jr. bu komedide başrolleri paylaşıyor.

Büyük Vurgun 1998 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

 Büyük Vurgun 1998 türkçe dublaj ücretsiz indir, Büyük Vurgun 1998 türkçe dublaj tek link indir, Büyük Vurgun 1998 türkçe dublaj bedava indir, Büyük Vurgun 1998 türkçe dublaj turbobit indir, Büyük Vurgun 1998 türkçe dublaj full indir, Büyük Vurgun 1998 türkçe dublaj hemen indir, Büyük Vurgun 1998 indir, Büyük Vurgun 1998 direk indir, Büyük Vurgun 1998 hemen indir, Büyük Vurgun 1998 bedava indir,


Benzer Filmler

Kod Adı: Hummingbird Türkçe Dublaj İndir
Çukur 3.Sezon 12.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Türkçe Dublaj İndir

Yorumlar

  1. matador06 dedi ki:

    tesekkürler nostaljifilimler iyi oluyor..