Çalsın Sazlar Sansürsüz Full İndir

Çalsın Sazlar Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Çalsın Sazlar

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Nesli Çölgeçen

Filmin Oyuncuları: Belçim Bilgin, Caner Cindoruk, Devrim Yakut, Engin Hepileri, Serhat Özcan

Filmin Süresi: 120 Dakika

Çalsın Sazlar Fragman İzle

Çalsın Sazlar Özet ve Detaylar

Her ikisi de dalgacı, hayalci ve hayatı hafife alan iki yakın dost, müdavimi oldukları çalgılı meyhanede şarkı söyleyen Yasemin’e aşık olurlar. Herkesin yüreğini hoplatan ama bir o kadar da dobra bir kadın olan Yasemin ve iki gencin eğlenceli, neşeli ve aynı zamanda naif, hüzünlü hikayesi aşk ve dostluk kavramlarını farklı bir kurguyla da masaya yatırıyor. Selamsız Bandosu ve Züğürt Ağa gibi unutulmaz klasiklere imza atan Nesli Çölgeçen’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Belçim Bilgin, Caner Cindoruk ve Engin Hepileri bulunuyor. Yapımcılığını Plan Prodüksiyon’un yürüttüğü aşk, dram ve komedi türündeki filmde, üç kahramanın trajik hayatları farklı derinliklerle zenginleşiyor. Film oyuncu kadrosunun yanı sıra keyifli müzikleriyle de dikkat çekiyor.

Çalsın Sazlar filmi, 2015 yılında gösterime giren, Dram, Komedi ve Romantik türde güzel bir film. Çalsın Sazlar filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. İki dost ikisinin de hayata bakışları aynı, ikisi de hayatı pek takmayan insanlar. Bu iki arkadaş sürekli gittikleri çalgılı meyhanede , şarkı söyleyen Yasemin’e aşık olurlar. Bundan sonra hayatları, dostlukları farklı bir boyut alır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çalsın Sazlar Filminden Kareler

Çalsın Sazlar Sansürsüz Full İndir

Çalsın Sazlar Sansürsüz Full İndir

Çalsın Sazlar Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Cenneti Beklerken Sansürsüz Full İndir
Beş Vakit Sansürsüz Full İndir
Vali Filmi Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz İndir