Çatışma 3 – Cross 3 Sansürsüz Full İndir

Çatışma 3 – Cross 3 Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Çatışma 3 – Cross 3

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 3.5

Filmin Yönetmeni: Patrick Durham, Paul G. Volk

Filmin Oyuncuları: Brian Austin Green, Danny Trejo, Lori Heuring, Tom Sizemore, Vinnie Jones

Filmin Süresi: 100 Dakika

Çatışma 3 – Cross 3 Fragman İzle

Çatışma 3 – Cross 3 Özet ve Detaylar

2019 yılı aksiyon filmleri arasında bulunan Çatışma 3 ABD yapımıdır. Filmin yönetmenliğini Patrick Durham yapmıştır. Film oyuncuları Brian Austin Green, Lori Heuring, Patrick Durham, Tim Abel’dir. Silah, kapışma, dövüş sahnelerinden hoşlanan sinemaseverler Çatışma 3 ful indir avantajını kullanarak, bu filmi hemen izleyebilirler. Heyecan ve aksiyon filmlerinden hoşlanan kişilerin kaçırmaması gereken sürükleyici bir filmdir.

Filmde izleyeceğiniz silahlar, normalde bildiğiniz tarzda değildir. Ateş edildiğinde ışın saçan ve karşısındaki düşmanı yok eden farklı patlayıcı silahlardır. Filmdeki görsel efektler, atış sahneleri ve tılsımları ile izlenmeye değer güzellikte bir filmdir.

Çatışma 3 Konusu

Filmde Callan rolünü canlandıran Brian Austin Green ve ekibindeki diğer arkadaşları ile birlikte yaptıkları büyük mücadeleyi izleyeceksiniz. Los Angeles’daki kötü insanlardan birisi olan Muerte ve Drago’yu yenmek için harekete geçerler. Callan patlayıcı ile donanmıştır. Üzerinde farklı patlayıcılar bulunmaktadır ve düşmanları bunlarla yenmeyi hedeflemektedirler.

Kötülerle savaşmak için görevlendirilmiş kişilerin birçok tılsımları bulunmaktadır. Drago ve Muerte ile savaşmak için Gunner ile güçlerini birleştireceklerdir. Çünkü Gunner bir zamanların en çok korkulan kişisi idi. Kadınlar ve erkeklerden oluşan bu ekibin soluksuz mücadelesi Çatışma 3 filminde seyirciye aktarılmaktadır.

Savaşmak iyi bir amaç için yapılırsa olması gereken bir olaydır. Filmde iyi niyetli bir grup insan kötü niyetli olan kişilerle savaşmaktadır. Bakalım şehri bu kötülerden kurtarabilecekler mi? Bu güzel macera filmini seyretmek isteyenler Çatışma 3 ful indir kolaylığı ile hemen indirip izleyebilirler.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çatışma 3 – Cross 3 Filminden Kareler

Çatışma 3 - Cross 3 Sansürsüz Full İndir

Çatışma 3 - Cross 3 Sansürsüz Full İndir

Çatışma 3 - Cross 3 Sansürsüz Full İndir

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Horse Girl Sansürsüz Full İndir
İsimsiz Katiller – Killers Anonymous Sansürsüz İndir
Kırk Yalan Sansürsüz İndir
Garez  – The Grudge  Sansürsüz İndir