Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz Full İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Cehennem Gecesi – Burn

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Mike Gan

Filmin Oyuncuları: James Devoti, Josh Hutcherson, Roberto Figueroa, Suki Waterhouse, Tilda Cobham-Hervey

Filmin Süresi: 88 Dakika

Cehennem Gecesi – Burn Fragman İzle

Cehennem Gecesi – Burn Özet ve Detaylar

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Melinda ve Sheila şehir dışında bir benzin istasyonun marketinde çalışan iki kadın arkadaştır. Sheila, erkeklerin dikkatine çeken aynı zamanda kendine özgüveni olan bir kadındır. Melinda ise içine kapanık, erkekler ile iletişim kurmakta güçlük çeken bu zamana kadar hiç erkek arkadaşı dahi olmayan bir kadındır. Melinda kasabanın genç şerif yardımcısına gizliden aşıktır. Bir gece bu iki kadın benzin istasyonunda nöbetçi olarak çalışırken, Billy isminde bir genç istasyonu soymaya gelir.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Sheila kasada fazla para olmadığını söyler. Çelik kasanın anahtarlarının da kendilerinde olmadığını belirtir. Billy, yazar kasadaki paraları çantaya koymasını söyler. Bu arada Melinda oraya gelir. Melinda, çelik kasadaki paraları verebileceğini söyler. Çantayı alır, çelik kasadaki paraları doldurur. Melinda para çantası ile içeri geldiğinde, Billy’e onunla gelmek istediğini söyler. Billy bunu kabul etmez. Çantayı alıp giderken Sheila, Billy’e arkasından bağırır.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Billy, Sheila’ya ders vermek için arka bölmeye onu sürüklerken, Melinda’ya sakın arka tarafa gelme ve kapıyı kilitle der. Melinda kapıyı kilitler. Kahve makinesindeki sıcak kahveyi alır ve arka tarafa geçer. Sıcak kahveyi Billy’in yüzüne döker, bu arada Billy’in elindeki tabanca patlar ve Sheila ölür. Melinda, Billy’i bağlar ve Sheila’yı güzelce sarar. Yerleri temizler. Şimdi Melinda’nın polisi arayıp suçluyu teslim edeceğini düşünürüz normalde. İşte bundan sonra birbirinden karmaşık olaylar olmaya başlar. En sonunda market bölümü yanar, bu yangından sadece Melinda kurtulur. Marketin nasıl yandığını, Melinda’nın nasıl kurtulduğunu ve diğerlerine Ne olduğu sorularımıza cevap bulabilmek için, sitemizden Cehennem Gecesi – Burn filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cehennem Gecesi – Burn Filminden Kareler

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Üç Harfliler 3: Karabüyü Sansürsüz Full İndir
Üç Harfliler 2: Hablis Sansürsüz Full İndir
Bayan Lowry ve Oğlu Sansürsüz Full İndir
Üç Harfliler: Marid Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. Kurtuluş dedi ki:

    BURN filmi çin şifre alabilirmiyim.