Cenneti Beklerken Sansürsüz Full İndir

Cenneti Beklerken Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Cenneti Beklerken

Filmin Türü: Dram, Tarih

Filmin Yılı: 2006 – Macaristan, Türkiye

IMDB: 6.8

Filmin Yönetmeni: Derviş Zaim

Filmin Oyuncuları: Ahmet Mümtaz Taylan, Altan Erkekli, Mehmet Ali Nuroğlu, Melisa Sözen, Serhat Tutumluer

Filmin Süresi: 107 Dakika

Cenneti Beklerken Fragman İzle

Cenneti Beklerken Özet ve Detaylar

Eflâtun İstanbul’da on yedinci yüzyılda yaşayan bir minyatür ustasıdır. Bir gün, bir Osmanlı vezirinin konağına zorla götürülür. Osmanlı devletine karşı ayaklanan Danyal adlı bir şehzadenin uzak bir eyalette yakalandığını ve idam edileceğini öğrenir. İdam edilecek şehzadenin kimliğinden emin olabilmek için Eflâtun’dan isyancının Batılı tarzda bir portresini yapması istenmektedir. Eflâtun emir sonrası, seçme bir grup adamla başkentten Anadolu’ya doğru zorlu bir yolculuğa çıkar. Yolda karşılaşıp yanlarına aldıkları Leyla ile birlikte kendilerini duygu dolu büyük bir maceranın içinde bulurlar.

Cenneti Beklerken filmi 2006 yılında gösterime giren, Dram ve Tarih türünde güzel bir film. Cenneti Beklerken filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Eflatun, Nakkaş işi ile uğraşan, Anadolu’ya bir görev için gelen bir adamdır. Eflatun, Anadolu’ya gelince mesleğini geliştirme konusunda bayağı faydalı olmuştur.  Yolculuğu esnasında Leyla ile tanışır. Leyla, onun aşk dünyasını değiştirir. Fakat Leyla ile tanışmak sadece aşk duygusunu değiştirmekle kalmayacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cenneti Beklerken Filminden Kareler

Cenneti Beklerken Sansürsüz Full İndir

Cenneti Beklerken Sansürsüz Full İndir

Cenneti Beklerken Sansürsüz Full İndir

 

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Whiplash Sansürsüz Full İndir
G.O.R.A. Sansürsüz Full İndir
A.R.O.G Sansürsüz Full İndir
Kırk Yalan Sansürsüz Full İndir