Cesedin Ölümü Sansürsüz Full İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Cesedin Ölümü

Filmin Türü: Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB

Filmin Yönetmeni: Cem Uçar

Filmin Oyuncuları: Cemal Hünal, Duygu Şen, Mehmet Mayda, Merve Sevi, Serkan Göksu

Filmin Süresi: 75 Dakika

Cesedin Ölümü Fragman İzle

Cesedin Ölümü Özet ve Detaylar

Cesedin Ölümü filminde; Beş kişi bir düğün salonuna gider. Bu beş kişi Aysun, Canan, Betül Fatih ve Tekin’dir. Düğün salonuna bir hafta düğünü olacak Fatih ve Aysun’un düğünü için bakmaya gitmişlerdir. Morales bu insanlar salona girdikten sonra, güvenlik görevlisini öldürerek salona girer. İçerdekiler onun ne için geldiğini sorar. Morales, kendisinin tanrının yeryüzündeki temsilcisi olduğunu, ona itaat etmeleri gerektiğini söyler. Tekin bulundukları yerden gitmesini, onları rahat bırakmasını ister. Morales Tekin’i bacağından vurur. içerdekiler büyük bir panik yaşar.

Cesedin Ölümü filminde; Betül, nişanlısı Tekin için yardım çağıracağını söyleyerek ayrılmak ister. Bu arada diğerleri Morales’e saldırır. Fakat Morales hepsini yere sermeyi başarır. Betül’e de hemen geri dönmesini yoksa, Tekin’e bir kurşun daha sıkacağını söyler. Betül dönmeyince, Tekin’e ikinci kurşunu sıkar. Betül mecburen geri döner. Tekin acısına son vermesi için hemen öldürmesini ister. Betül buna karşı çıkar. Morales, Betül’e Aysun’u öldürürse ona yardım çağıracağını söyler. Betül anlaşmayı kabul eder, silahı alır. Ancak silahı Morales’e ateşler. Fakat Morales’e kurşunlar bir şey yapmaz.

Cesedin Ölümü filminde; Morales, Betül’ün hikayesini anlatmaya başlar. Tekin ile nişanlanmasının esas amacının Fatih’e daha yakın olmak için olduğunu söyler. Betül’ün Fatih’i sevdiğini, ama Fatih’in Aysun’u seçtiğini, Betül’ünde Fatih’in en yakın arkadaşı Tekin ile beraber olarak, Fatih’e yakın olamak istediğini açıklar. Canan, Tekin’in acısına son vermesini ister. Morales onun da hikayesini anlatmaya başlar. Canan, Aysun’un kardeşidir. Fatih ile ilişkisi vardır. Ablasının düğün günü Fatih ile yurt dışına kaçmayı planlamışlardır. Fatih araya girmek ister. Morales fatihi öldürür ve dışarıya çıkartır.

Cesedin Ölümü filminde; Geriye kalan üç kadına biriniz buradan çıkacaksınız, sağ kalan en son kişi der. Canan salonda saklı bıçağı bulur ve Betül’ü öldürür. Aysun, Morales’den silahı alarak Canan’ı öldürür. Yaralı olan Tekin’i öldüreceği sırada, Tekin bulduğu silah ile Aysun’u öldürür. Morales polis sorgusunda bütün olayları anlatır. Ancak polis düğün salonun da anlatılanlar ile ilgili bir şey bulamaz. Cinayetler işlendi mi? Morales yaptıklarını mı, yoksa yapacaklarını mı anlattı? Bu soruların cevabını bulabilmek için, Cesedin Ölümü filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cesedin Ölümü Filminden Kareler

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Automata Filmi Sansürsüz Full İndir
Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir
Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir