Çıkış – Eksiteu Sansürsüz İndir

Çıkış – Eksiteu Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Çıkış – Eksiteu

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Güney Kore

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Lee Sang-Geun

Filmin Oyuncuları: Goh Doo-shim, Jo Jeong-seok, Kim Ji-yeong, Lim Yoona, Park In-hwan

Filmin Süresi: 103 Dakika

Çıkış – Eksiteu Fragman İzle

Çıkış – Eksiteu Özet ve Detaylar

Çıkış filmi, Dram ve trajikomik unsurların senaryoya harmanlandığı eşsiz bir yapımdır. Cast seçimi olarak oldukça başarılı isimleri bulunduran yönetmen, güçlü bir filmi imza atıyor. Film vizyonda milyonlarca insan tarafından izlendi. Ayrıca birçok sinema eleştirmeni tarafından da tam not aldığını söylemekte fayda var. Etkileyici ve sürükleyici film sevenlere şiddetle öneriyoruz. Çıkış filmini torrent indir seçeneğiyle dilediğiniz gibi indirebilir, filmi izleyebilirsiniz.

Zenita, ergen kız kardeşi, işsiz olan sevgilisi Davit ve küçük çocuklarıyla birlikte Çek Cumhuriyetinde yaşamaktadır. Ailenin ekonomik olarak ciddi sorunları bulunmaktadır. Zenita, sürekli geçici işlerde çalışarak, evini geçindirmeye çalışmaktadır. Sevgilisi Davit ise çalışmakta pek gözü yoktur. Düzenli bir işe ihtiyacı olan Zenita, gün geçtikçe sorumlulukları, sorunları artış göstermektedir. Ancak yaşadığı topraklarda düzenli bir iş bulmak oldukça zordur. Çünkü, sürekli göçmenlerin misafir olduğu bir bölgede yaşamaktadır. Zenita’nın herhangi bir eğitiminin olmaması da  düzenli iş bulmasını zorlamaktadır. Yeni tanıştığı bir insan kaynakları memuresi, Zenita’ya bir iş önerecektir. Ancak bu memure pek iyi niyetli olmadığını Zenita bilmemektedir. Zenita’ya sunulan iş ise bir atölyede engellilere bakım işini önerir. Kadın başına gelecekleri bilmeden işi alır ve yaşamında değişmez bir yola girer.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çıkış – Eksiteu Filminden Kareler

Çıkış - Eksiteu Sansürsüz Full İndir

Çıkış - Eksiteu Sansürsüz Full İndir

Çıkış - Eksiteu Sansürsüz Full İndirBenzer Filmler

Ejderhalar Kurtarıcı Ekibi: Huttsgalor Bayramı Sansürsüz İndir
Cinayet Süsü Sansürsüz Full İndir
Enola Holmes Sansürsüz Full İndir
Araf 2 Cin Bebek Doğuyor Sansürsüz Full İndir