Coffee & Kareem Sansürsüz Full İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Coffee & Kareem

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Michael Dowse

Filmin Oyuncuları: Betty Gilpin, Ed Helms, RonReaco Lee, Taraji P. Henson, Terrence Little Gardenhigh

Filmin Süresi: 88 Dakika

Coffee & Kareem Fragman İzle

Coffee & Kareem Özet ve Detaylar

Coffee & Kareem filminde; Kareem 12 yaşında annesi ile yaşayan ve okula giden siyahi bir çocuktur. Annesi Nessa’nın beyaz bir polis memuru olan Coffee ile ilişkisi olduğunu öğrenir. Kareem, Coffee’ye annesinden uzak durması için iyi bir ders vermeyi planlamaktadır. Bunun için arkadaşından bir çetenin adresini alır. Coffee için kötü bir gündür. Uyuşturucu kaçakçısı Johnson’u nakil ederken arabada elinden kaçırmıştır. Kareem annesini arayarak, bugün okuldan onu Coffee’nin almasını ister. Coffee, Kareem’i okuldan almaya gider. Kareem arabaya binerken, sanki zorla bindiriliyormuş havası verir.

Coffee & Kareem filminde; Coffee’yi arkadaşından öğrendiği çetenin mahallesine götürür. Arkadaşı ile buluşacağını söyleyerek binadan içeri girer. İçeri girerken telefonundan video kayıt düğmesine basar. İçeriği girdiğinde Johnson ve adamlarının bir polisi bağlı şekilde sorguladıklarını görür. Kendi isteğini Johnson’a anlatır. Johnson’un adamı bağlı polisi infaz eder. Silah sesine içeri giren Johnson, Coffee ile beraber kaçarlar. Kaçarken Kareem’in telefonu düşer. Telefonun düştüğünü anlayan ikili hemen eve gidip Nessa’yı alıp kaçmaları lazımdır. Televizyon haberlerinde ise Coffee’nin bir polis memurunu öldürdüğünü ve küçük bir çocuğu kaçırıp taciz ettiği haberi vardır. Artık kendilerini aklamak ve kirli polisleri bulmak için, telefonu alıp, Johnson’u yakalamaları lazımdır. Coffee ve Kareem bu işten sıyrılabilecek mi? Kirli polisler açığa çıkacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Coffee & Kareem filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Coffee & Kareem Filminden Kareler

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Bayram Şekeri Sansürsüz Full İndir
Dune: Çöl Gezegeni Sansürsüz Full İndir
Christmas Thieves Sansürsüz Full İndir
Beckett Sansürsüz Full İndir

Yorumlar