Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Çukur 3.Sezon 14. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 14. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.sezon 14.bölüm fragmanları yayınlandı. şimdi yayınlanan fragmanlar ve edindiğimiz izlenimler doğrultusunda, Çukur 3.sezon 14.bölümde olacaklar hakkında tahminimizi kısaca yapalım. Cumali yaralandıktan sonra hastaneye kaldırılıyor. Fragmanı izlediğimizde Cumali öteki tarafa bir gidip geliyor. Ancak Cumali Çukur dizisine veda etmiyor. Fakat Cumali arandığından hastaneden öldü diye rapor düzenlenebilir. Böylece bundan sonra daha rahat hareket edeceğini düşünüyorum.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Yamaç ve Selim, Cumali’nin intikamını almak için, Çukur’dan topladıkları bir ordu ile Azer’in oraya baskın düzenliyorlar. Fakat burada onları bir sürpriz bekliyor, bu sürprizde Karaca. Baskına gelen Koçovalılar’a kapıyı Karaca açarak onların saldırmasını engelliyor. Bunun hesabını Selim annesine soruyor. Sultan Koçovalı burada Yamaç ve Selim’e ters cevap veriyor. Böyle cevap vermesinde, Akın’ın anlattığı yalanlara da inanmasının etkisi de var. Daha sonraki bölümlerde Akın, Sultan Koçovalı’yı kullanarak Çukur’un başına geçebilir. Bu da Çukur’un ellerinden çıkmasına neden olabilir. Sezon sonunda büyük ihtimal Çukur, Ebu Kaysar’a geçecektir.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Vartolu Almanya’da görüntüleri ele geçirmek için gayret gösterecek. Fakat bu o kadar kolay olmayacaktır. Ancak sonunda görüntüleri ele geçireceğini düşünüyorum. Görüntüleri izledikten sonra büyük bir şok yaşayacaktır. Ancak Yamaç’a düşman olacağını sanmıyorum.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümde; Ymaç’ın gizli kurtarıcısı ortaya çıkıyor. Bu kurtarıcı geçen sezondan tanıdığımız Mahsun olduğu görülüyor. Fragmanda Mahsun’un vurulduğunu görüyoruz. ancak yakından incelersek Mahsun’da çelik yelek var. Bu da onun Çukur dizisine girerken veda etmeyeceğini gösteriyor. Bu arada Nehir ile Efsun karşılaşması da izleyeceğiz. Afgan Reşit’in ikili oynayarak, Koçovalılar’a tuzaklar kuruyor. Çukur 3.Sezon 14.Bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 14.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 14.Bölüm Sansürsüz İndirBenzer Filmler

A.R.O.G Sansürsüz Full İndir
Kırk Yalan Sansürsüz Full İndir
Yıldızlararası – Interstellar Sansürsüz Full İndir
Öğrenci İşleri Sansürsüz Full İndir