Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 15.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 15. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 15. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.sezon 15.bölüm fragmanları yayınlandı. yayınlanan fragmanlar ve izlediğimiz bölümlerden edindiğimiz ip uçlarından yola çıkarak, Çukur 3.Sezon 15.bölümde olacaklar hakkında tahminimizi yazalım. Yamaç’ı kurtaran gizemli kurtarıcının Mahsun olduğunu önceki bölüm analizimizde yazmıştık. Mahsun ile Yamaç yüzleşmesi olacak. Mahsun bu yüzleşmede Yamaç’ın kendisini af etmesini isteyecek. Neden kurtardığına gelince tahminim Sena’ya verdiği sözü yerine getirmek istemesi olarak açıklayacak. Bundan sonra Yamaç ile Mahsun dost olacaklardır. Bu da Yamaç için daha önce yanında olup ölen Kemal’in yerini dolduracak bir insan olması açısından faydalı olacaktır. Mahsun’un Yamaç’a bir hile yapacağını sanmıyorum. Çünkü kendini üç defa ispatladı ve onun hayatını kurtardı.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Yamaç bu bölümde Efsun’un paralarının peşine düşecek ve bu paraların altın olduğunu öğrenecek. Efsun’un altınlarına el koyacak. Bu el koyma olayından sonra, Efsun ile Yamaç yüzleşmesi olacak. Efsun, Yamaç’a ‘’ altınları ele geçirmek ile beni de kendini de bitiriyorsun’’ diyecek. Bu altın işinden sonra Koçovalılar’a karşı büyük bir düşman ortaya çıkacak. Çağatay oyun kurucu olarak geliyor. Çukur dizisinin 3.sezon sonuna kadar da kalmasını bekliyorum.

Çukur 3.Sezon 15.bölümde; Hastanede yatan Cumali’yi almaya gelen polis, Cumali’yi yakalayamayacak. Büyük ihtimal Yamaç, Cumali’yi daha önce hastaneden çıkartmış olacak. Vartolu’nun Almanya macerası bu bölümde sona ereceğini düşünüyorum. Flash belleği ele geçirecek ve görüntüleri izleyecektir. Esas sorun bundan sonra ne yapacağıdır. Bence Yamaç’ı anlamaya çalışacak. Akın, Sultan’ın sayesinde eve ve Çukur’a dönmeyi başarıyor. Bunun zararlarını Sultan ve Çukur ilerleyen bölümlerde göreceklerdir. Çukur 3.sezon 15.bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra, sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 15.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 15.Bölüm Sansürsüz İndirBenzer Filmler

Birleşen Gönüller Sansürsüz Full İndir
Mihrez: Cin Padişahı Sansürsüz Full İndir
Bir Varmış Bir Yokmuş Sansürsüz Full İndir
Polis Akademisi: Alaturka Sansürsüz Full İndir