Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 20.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 20. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 20. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.sezon 20.bölüm fregmanları yayınlandı. yayınlanan fragmanlarda çok ilginç detaylar verilmiş. Şimdi bu fragmanlar doğrultusunda, Çukur 3.sezon 20.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminde bulunalım. Yamaç, Vartolu yüzleşmesinden sonra yeniden aksiyonlara başlayacak. Çağatay, Yamaç’ı öldürene büyük ödül vereceğini açıklayacağından, Yamaç’ın peşine ödül avcıları düşecek. Yamaç peşine düşenleri etkisiz hale getirecek. Ancak bu arada yaralanacak. Bu yaralanmadan sonra soluğu Efsun’un yanında alacak. Yamaç’ı karşısında gören Efsun çok şaşıracak, aynı zamanda sevinecek. Yamaç’ın yarasını tedavi edeck. Fakat geceyi de Yamaç ile birlikte geçirecek. Çukur 3.Sezon 20.bölümde, Yamaç, Nehir’in hamile olduğunu öğrenmeyecek. Yamaç, Efsun’un evindeyken, Çağatay da oraya gelecek. Efsun, Yamaç’ı saklayacak. Fakat Çağatay, Efsun’daki değişiklikten şüphelenecek. Vartolu’da pusuya düşecek. Fakat o da pusudan kurtulmayı başaracak.

Çukur 3.sezon 20.bölümde, Karaca ailesinin başına gelenlerden sonra Çukur’a dönmek isteyecek. Azer, Karaca’ya engel olmaya çalışacak. Bu arada Azer ile Karaca’nın öpüşme sahnesi ve aralarındaki yakınlaşmanın bir adım ileriye gittiği görünecek. Bundan sonra sadece sevdiklerini itiraf etmeleri kalacak.

Çukur 3.sezon 20.bölümde, Çağatay Koçovalılar’ın tek tek elini kolunu bağlamıştı. En son olarak, Akın’ı dedesinin ölümündeki sorumluluğundan dolayı tehdit etmişti. Bu yüzden Akın, Çağatay’a karşı açık bir mücadeleye girmekten kaçınacak. Bu aşamada devreye damat Celasun girecek. El altından Çukur’u Celasun idare etmeye başlayacak. Çağatay gittiği her yerde Çukur sembollerini görmeye başlayacak. Bunun üzerine Çukur üzerine büyük bir oynayarak, polisin bütün Koçovalılar’ı ve ileri gelen Çukur sakinleri polis tarafından göz altına alınacak. Bu göz altı operasyonundan sonra mahalleye dönen Cumali’de polisten kaçmak zorunda kalır. Çukur 3.sezon 20.bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra, sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 20.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndirBenzer Filmler

A.R.O.G Sansürsüz Full İndir
Kırk Yalan Sansürsüz Full İndir
Yıldızlararası – Interstellar Sansürsüz Full İndir
Öğrenci İşleri Sansürsüz Full İndir