Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Sneak Peek

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Özet ve Detayları

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm fragmanı yayınlandı. Şimdi size Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Hakkında tahminlerimize geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 3.bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Cumali Koçovalı dışarı çıktıktan sonra, babası için öküz diyen adamı buldu. Bu adama öküz boynuzlarını uygun br yerine yerleştirdi. Bu adamın kimin adına çalıştığını öğrendi. Bu arada pavyonda Damla hakkında kısaca bilgi aldı. Yakalanma tehlikesi atlatsa da yakalanmadan intikamını almaya devam ediyor.

Yamaç Koçovalı, Akın ile görüştü. Bundan sonra Efsun’u öldürmek için harekete geçti. Fakat Efsun’u öldürmedi. Bunu daha önceki yorumlarımızda da söylemiştik bu ikili arasında imkansız bir aşk yaşanacak. Yamaç ilerleyen bölümlerde Nehir ile evlenip çocuk sahibi olabilir. Ancak Efsun her zaman sığınacağı bir liman gibi duracak. Aynı İdris Koçovalı’nın Meliha ile olan ilişkisi gibi.

Akın Koçovalı hainliklerine devam etti. En son Timsah ve Azer ile Yamaç’ı öldürme planını devreye soktu. Çukur 3.Sezon 3.Bölüm final sahnesinde, Akın ve timsah Yamaç’a kaza yaptırdı. Kazadan sonrada arabayı kurşun yağmuruna tutarak patlamasına neden oldular. Aliço, Babası ve komutanın yanından kaçma teşebbüsü yaptı Çukur’a kadar kaçtı fakat çok kısa sürede babası tarafından yakalandı.

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Şimdi size fragman ve diğer derlediğimiz bilgiler ile, Çukur 3.Sezon 4.Bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminlerimizi yapalım. Yamaç Kazadan ve patlamadan kurtuluyor. Yamaç’ın nasıl kurtulduğu hakkında birkaç senaryo var. Bunlardan biri Efsun tarafından olabilir. Birisi ise bildiğiniz gibi Nehir biraz çılgın bir kız olduğundan Yamaç’ın arabasında saklanmış olabilir, bu sayede Yamaç’ı kurtarmış olabilir. Zayıf bir ihtimal olarak Akın’ın yanında ki arkadaşı tarafından kurtarılmış olabilir. Bir başka ihtimalde Medet tarafından kurtarılmış olabilir. Yamaç bu bölümde Çukur’a dönüyor. Her şeye el koymaya başlıyor. Tabii hain Akın durur mu, o da Timsah ve Azer ile beraber Yamaç’ı zor durumda bırakmaya devam edecek. Daha önceki yorumlarımızda Timsah’ın ölmediğini, Yamaç’ın İdris Koçovalıyı vurduğu videoyu aldığı söylemiştik. O videoyu kullanarak Yamaç’ı ailesi gözünde ve Çukur’da hain ilan etmenin peşine düşeceklerdir. Vartolu içerde pek rahat değildir. Hapishane müdürü anlaşmayı bozup, onu bütün gardiyanlara dövdürdü. Vartolu ilerleyen zamanda bunun intikamını alacaktır. Çünkü Vartolu’ya bulaşmanın sonucu onu öldürmediysen, cezanı çekeceksin demektir. Vartolu, Medet ile görüşmesinde, Akın’a güvenmediğini çocuğunu korumasını ve başka şeyler yapmasını istedi. Bu da Vartolu’nun içerde de olsa yeni bir güç gösterisine hazırlandığının habercisi. Cumali bu bölümde Damla ile görüşme yapabilir. İçerdeki diğer Koçovalılar ve Çukur ileri gelenleri Azer’in adamları tarafından saldırıya uğrayacak. Bu saldırıda içlerinden ölen olmayacak ancak ağır hasar alanlar olacak gibi görünüyor. Çukur 3.Sezon 4.Bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 4.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz Full İndir
Automata Filmi Sansürsüz Full İndir
Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir