Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Özet ve Detayları

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm fragmanları yayınlandı. Şimdi fragmanlardan ve edindiğimiz diğer bilgilerden yola çıkarak, Çukur 3.Sezon 5.Bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminimizi yapalım. Çukur 3.Sezon 5.bölüm, çok aksiyonlu geçeceğini söyleyebilirim. Yamaç, Çukur’a dönünce  Çukur’da bir canlanma meydana geldi. Yamaç, Akın’ın Çukur’u ben yöneteceğim egolarına son veriyor. Bu konuda Sultan Hanım, Akın’a artık Çukur’u Yamaç’ın yönetmesi gerektiğini anlatıyor. Derseniz ki Akın Çukur’u yönetmeyi bırakır mı? Tabii ki bırakmaz. Yine bir sürü hain plan ve yalanları ile başta kalmak isteyecektir. Bu arada Akın bu bölümde ilk hainliğini Cumali’ye yapacak. Cumali’yi polise ihbar edecek sonra da kaçmasına engel olmak için, Cumali’nin bulunduğu evin teras kapısını arkasından tutarak kaçmasını engellemeye çalışacak. Ancak Cumali, Damla’nın yardımı ile kaçmayı başaracak. Yıldız’ın aradan çıkması ile Cumali ile Damla arasında yeni bir aşk filizlenmeye başlayacak. Cumali intikamlarını bildiği yöntemler ile almaya devam edecek. Polis de her zaman ensesinde olacak.

Çukur 3.Sezon 5.Bölümde, Çukur’un içeride bulunanların bu bölüm sonunda içeriden çıkmasını bekliyorum. Çünkü işleri Yamaç devr aldığı için avukatı sıkıştırıp onları kısa sürede dışarı çıkartacaktır. Vartolu’ya gelince, Armutlu cezaevinde girdiği mücadele sonucu Çukur’dan olan adam ağır yaralanmıştı. Büyük ihtimal ölecek. Ancak bu da Vartolu’nun onunla uğraşanlara karşı daha gaddar olmasını sağlayacaktır.

Çukur 3.Sezon 5.Bölümde, Yamaç, mahallede kahvede yaptığı toplantı sonucu, Çukur’un yönetimini komple devr alıyor. İlk işi olarak artık savunmada olmayacaklarını rakiplerine saldıracaklarını belirtiyor. Hatta Çukur’un sadece Çukur’da değil de bütün İstanbul’da olması gerektiğini belirtiyor. Bu arada Cumali’nin intikam aldığı adamlardan birinin oğlu, Yamaç’tan Cumali’yi ister. Yamaç, bu teklifi kabul ettiğini söyler ama çok büyük bir oyun oynar. Bu oyun sonucu Cumali’yi isteyenlere büyük bir ders verir. Bu arada Şenol bu bölümde Yamaç’ın yanında ortaya çıkıyor.

Çukur 3.Sezon 5.Bölümde, Efsun’a arabalarında Çukur sembolü bulunan araçlarla saldırıya uğruyor. Bu saldırıyı büyük ihtimal Efsun’un babaannesi yaptırmış olabilir. Sebebi de Efsun, Çukur konusunda Yamaç ile konuştuktan sonra Çukur’a saldırmada isteksiz davranmasıdır. Azer Kurtuluş’a gelince onun bu bölümde yabancı mafya ile başı biraz dertte olacak. Ancak Azer Kurtuluş’un bitmesini beklemiyorum. Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip, Sansürsüz, 1080p, HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 5.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndirBenzer Filmler

Gamonya: Hayaller Ülkesi Sansürsüz Full İndir
Automata Filmi Sansürsüz Full İndir
Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Dolittle Sansürsüz Full İndir