Çukur 3.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Çukur 3.Sezon 7.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 3.Sezon 7. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 7.Bölüm Özet ve Detayları

Çukur 3.Sezon 7.Bölüm fragmanları izleyicisi ile buluştu. Çukur 3.Sezon 7.bölümde olacaklar hakkındaki tahminlerimize geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 6.Bölümde olanlar hakkında kısaca bir hatırlama yapalım. Bu bölümde Selim Koçovalı zekası ile ön plana çıktı. Hapishane müdürünün onları içiriden çıkartmamak için kurduğu tuzağı, müdürün açığını bulup, Yamaç’a iletmesi ile atlatılmasını sağladı. Müdürün sevgilisi olduğunu ortaya çıkartan Yamaç, fotoğrafları müdüre yollayınca, müdür hazırladığı dosyayı yırtmak zorunda kaldı. Duruşmaya girerken saldırı düzenleneceğini haber alan Selim, bunu da Yamaç’a söyledi. Yamaç Ferhat’ın hazırladığı şok tabancaları ile saldırganları etkisiz hale getirdi. Koçovalılar duruşmada tahliye oldu. Akın daha sonra başına dert olacağını düşündüğü avukatı ortadan kaldırdı. Damla, Akın’ın uyuşturucu işi yaptığını Yamaç’a söyledi, ve onu depoya getirdi. Yamaç, kahvede herkesin önünde Akın’ı Çukur’dan kovdu. Vartolu içirideki hesaplaşmasını tamamlamadığı için, dışarı çıkmamak için müdüre saldırdı. Yamaç ile görüşmesinde, babasının intikamını alacağını söyledi. Kenan’ın oğlu Dahan, Murtaza’dan yardım istedi. Murtaza, Koçovalılara çok büyük bir ders vereceğini söyledi.

Çukur 3.Sezon 7.Bölümde olacaklar hakkındaki tahminimize gelince. Çukur 3.Sezon 7.Bölümde, Yamaç ve Cumali önderliğinde, Çukur elemanları Murtaza’ya büyük bir baskın düzenleyecekler. Bu baskını engellemeye çalışan Murtaza’nın adamları başarılı olamayacak. Murtaza’ya ya Çukur için çalışırsın yada yok olursun teklifi yapılacak. Murtaza bu teklifi kabul etmeyecektir. Bütün mallarına Çukur el koyacak. Ancak Murtaza Çukur’un diğer düşmaları ile ortak hareket ederek daha sonraki bölümlerde Çukur’a saldıracaktır. Yamaç, Aliço’nun şifresini Ferhat sayesinde çözecek. Aliço’nun babasına bir ziyaret düzenleyecek. Ancak Aliço’yu buradan alamayacak. Selim, Akın’ın uyuşturucu işi yaptığına inanmak istemez. Damla, Selim’i depoya götürecek. Depoda büyük bir sürpriz olarak, Akın ve eski düşmanları Remzi ile karşılaşacaklar. Selim bundan sonra oğlu hakkında hiç olumlu düşünmeyecektir. Buradaki en büyük tehlike Ayşe. Ayşe, Koçovalılara her zaman ihanet etmeye hazır biridir. Fırsat buldukça da ihanet etmiştir. Çünkü kendisinin first lady olarak görmekte ve Çukur’daki en etkili sözü geçen kadının kendisi olması gerektiğini düşünmektedir.

Çukur 3.Sezon 7.Bölümde, Azer Rus mafyası tarafından serbest bırakılacak. Azer ilk iş olarak kaybolan malların peşine düşecek. Bunun için Akın’ın yakın arkadaşını kaçıracak. Bu kaçırmadan, malların yerine ulaşmasını engelleyenin Karaca olduğunu öğrenecek. Daha sonra Karaca’yı kaçıracak. Karaca’dan malların yerini soracak. Ancak Karaca atarlı bir şekilde ona malların yerini söylemeyeceğini söyleyecek. Medet, Vartolu’nun yanında olmak için basit bir suç işleyerek İçeri düşecek.

Şimdide Çukur 3.sezonda olabilecekler hakkında kısa bir tahmin yapalım. Azer ve Karaca aşkı doğacak gibi görünüyor. Yamaç’ın babasını öldürdüğü görüntüler Timsah’ın elindeydi. Gelecek bölümde, yani önümüzdeki iki bölümde bütün gerçeklerin ortaya çıkmasını bekliyorum. Yücel’in gelecek bölümlerde iyileşecek ve Koçovalılara yeni acılar yaşatacaktır. Yücel’i ortadan büyük ihtimal Azer Kurtuluş kaldıracak. Yücel’in Yamaç ve babasını yakınları ile tehdit ettiğini öğrenecek. Yamaç’ın bir seçim yapmaya zorlandığını ve babasını öldürmek zorunda kaldığını öğrenecek. Yamaç’ın kendisini neden seçim yapmaya zorladığını anlayacaktır. Efsun, Babaannesinin etkisi ile ilk başlarda Çukur’a düşman olsa da, Yamaç aşkı öne çıkacak, babasının yaptıklarını öğrenecek, Çukur savaşından sonunda vaz geçecektir. Yalnız bu savaştan vazgeçmesi sezon sonunu bulabilir.

Çukur 3.Sezon 7.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndirBenzer Filmler

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Full İndir
Cesedin Ölümü Sansürsüz Full İndir
Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Full İndir