Çukur 3.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Çukur 3.Sezon 8.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 3.Sezon 8. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 8. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 8.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 8.Bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur 3.Sezon 8.Bölüm fragmanlarına geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 7.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Yamaç buluşmaya gelmeyen Azer’in evine gelir. Evde Azer’in annesi Fadik Kurtuluş ile karşılaşır. Azer’in orada olmadığını öğrenince ayrılır. Ancak tam giderken Rus mafyasının adamlarının eve girmeye çalıştığını görünce, eve girer. Rus mafyasının adamlarını etkisiz hale getirir ve Fadik Kurtuluşu kurtarır. Fadik Kurtuluş’u annesi Sulatan Hanım’a teslim eder. Aliço’nun şifresini çözer. Aliço’nun kaldığı yeri bulur ancak kurtaramaz. Rus mafyası, Azer’in kardeşlerini esir alır ve Azer’i uyuşturucuyu getirmesi için serbest bırakır. Azer, Akın’ın yanındaki Kutay’dan uyuşturucunun Karaca’da olduğunu öğrenir. Azer, Kutay’ın yardımı ile Karaca’yı kaçırır. Karaca’dan Uyuşturucunun yerini öğrenemez. Bu arada Selim, Damla’nın yardımı ile Akın’a oynadığı oyun sonucunda onun uyuşturucu işine girdiğinden emin olur. Selim, Karaca’yı kurtarmak için, Azer ile buluşmaya gider. Cumali ve Yamaç, Dahan’ı kullanarak, Murtaza’ya ulaşırlar. Murtaza, Cumali’nin elini öperek, Koçovalıların hizmetine girdiğini söyler. Medet, abisinin yanına gitmenin yollarını aramaktadır.

Çukur 3.Sezon 8.Bölümde olacakları, fragmanlar ve edindiğimiz izlenimler doğrultusunda tahmin etmeye çalışalım. Aliço’nun izini bulan Yamaç, bu işi bırakmaya niyetli değildir. Bu yüzden komutanla yüzleşme yaşayacaktır. Aliço, Yamaç’ı kurtarmak için kabul ettiği olaydan dolayı büyük bir tehlike atlatacak. Bu arada komutanın düşmanları, komutanın bulunduğu yere büyük bir saldırı düzenleyecekler. Koçovalılar ile Azer arasındaki savaş şimdilik duracak. Fadik Kurtuluş, onu kurtaranın Yamaç olduğunu söyleyecek. Selim, büyük ihtimal Karaca’yı kurtarmak için uyuşturucuyu Azer’e verecek. Azer Yakınlarını kurtarmak için Rus mafyasına büyük bir saldırı düzenleyebilir. Medet en sonunda Vartolu abisine içerde de olsa kavuşacak. Vartolu, Ziya ile bu bölümde karşılaşabilir. Bu karşılaşmada Ziya korkarak her şeyi itiraf etmesini bekliyorum. Koçovalılara bağlılık yemini eden Murtaza, bu yeminin sadece paçayı kurtarmak için olduğunu, bu bölümde Koçovalıların düşmanları ile işbirliği yaparak ispatlayacak.

Çukur dizisi 3.sezonda olacaklar hakkında kısaca bir tahmin yapacak olursak. Yücel yeniden sahneye çıkacak. Yücel’in yaptıklarını öğrenen Azer, büyük ihtimal sezon finaline yakın Yücel’i öldürecek. Yamaç, Nehir’den çocuk sahibi olacak, bu arada Efsun ile de gizli bir aşk yaşayacak. Efsun, Yamaç’a ne kadar kızarsa kızsın, ilk başlarda onlara arşı Yücel ile birlikte büyük kötülük yapsa da sonra gerçekleri öğrendikçe Yamaç’a yakınlaşacak. Karaca, Azer aşkı git gide alevlenecek. İdris Koçovalıyı, Yamaç’ın öldürüdğünü öğrenen Vartolu, Yamaç ile yüzleşecek. Fakat ona düşmanlık beslemeyecektir. Çukur 3.Sezon 8.Bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizde indirip izleyebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 8.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Arapsaçı Sansürsüz Full İndir
Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir
Sibyl Filmi Sansürsüz Full İndir
Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir