Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Çukur 4.Sezon 3.Bölüm

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2020

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil, İrem Sak, Mustafa Avkıran, Barış Ardunç

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 4.sezon 3.bölüm fragmanları yayınlandı. yayınlanan fragmanlar ve edindiğimiz bilgiler doğrultusunda Çukur 4.sezon 3.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminimizi yapalım. Çukur’dan dışlanan Yamaç, Efsun’un yanına gidecek. Yamaç ile Efsun ilişkisini öğrenen Nehir, yeniden hastanede ki odasına dönüş yapacak. Nehir bir ara çocuğunu aldırmayı dahi düşünecek. Cengiz Erdenet, Yamaç’ın kendisi ile çalışmasını sağlamak için Çukur’u parka dönüştürmek için iş makinelerini Çukur’a yollayacak. Çukur halkı bu işten bayağı zarar görecek. Yamaç Mecburen Erdenetler ile çalışmayı kabul edecek. Azer ile Karaca nikah masasına oturacak. Azer’in Çukur’da ki son bölümü. Çukur’dan düğüne tek katılımcı olacak. Düğüne katılan Sultan Koçovalı, Karaca’ya dedesinin öldürülmesinde, baş sorumlulardan birinin Azer olduğunu açıklayacak. Sultan Koçovalı, Karaca’ya düğün hediyesi olarak silah verecek. Karaca düğünden sonra bu silah ile Azer’i öldürecek. Kurtuluş ailesi kalanları Koçovalılara saldırınca diğerleri de öldürülerek tamamen Çukur dizisinden çıkacaklar.

Çukur dizisinin gizemli adamı Nedim’e gelelim. Nedim Erdenetler’in düşmanına çalışıyor. Bu düşman büyük İhtimal Koçovalılar ile bağlantılı biri. Bu gizli adam İdris Koçovalı’nın kardeşi olabilir. Cengiz Erdenet’in Yamaç’ı yanında istemesinin esas nedeni Koçovalı birinin yanında olmasını istemesidir. Karşıdaki Koçovalı’yı diğer Koçovalı’ya kırdırmak gibi. Çukur 4.sezon 3.bölüm bol aksiyonlu geçeceğe benziyor. Yamaç birkaç bölüm daha Çukur’dan ayrı yaşamaya devam edecek.

Çukur 4.Sezon 3.Bölümden Kareler

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Çukur 4.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir

 

Filmin rar şifresi: indirbakalim.comBenzer Filmler

Mazlum Kuzey Sansürsüz Full İndir
Ulak Filmi Sansürsüz Full İndir
Küçük Günahlar Sansürsüz Full İndir
Delisin! Delisin! Sansürsüz Full İndir