Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir

Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Çukur 4.Sezon İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2020

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil, İrem Sak, Mustafa Avkıran, Barış Ardunç

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 4.Sezon 1.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon 2.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon 3.Fragman İzle

Çukur 4.Sezon Özet ve Detaylar

Çukur Dizisi uzun bir aradan sonra 4.sezona hızlı bir giriş yapacak. Çukur 4.Sezonda diziye veda edecek önemli isimler olacak. İlk veda edecekler arasında Azer olacak. İlerleyen bölümlerde ise Nehir ve Efsun’dan birisinin de Çukur dizisine veda edeceğini düşünüyorum. Ayrıca başka önemli karakterlerden birkaç tanesinin daha veda etmesi bekleniyor. Çukur 4. Sezonda Cengiz Erdenet artık görünür olacak ayrıca Seren Erdenet’de Çukur dizisine girecek. Bu iki önemli karakter önemli katkılar sağlayacaklar. Çağatay Erdenet’in aksine Arık Böke, Çukur’a çok büyük zararlar verecek. İdris Koçovalı’yı Yamaç’ın öldürdüğünü, Bütün Çukur öğrenecek. Çukur 4.Sezon yayınlanan fragmanlara baktığımızda Cumali, Yamaç’ı vuruyor. Yamaç yaralanacak ve hastaneye kaldıracak. Ayrıca Yamaç ile Arık Böke arasında gerçekleşen dövüşte, Yamaç çok kötü dayak yiyecek. Çukur 4.Sezonda aksiyon sahneleri 3.sezona göre çok fazla olacak. Erdenetler ile Koçovalılar’ın savaşı çok çetin geçecek. Bir tarafta çok parası olan Erdenetler, diğer tarafta ise İstanbul’un her yerinde olan Çukur insanı. Bu iki grup arasında çetin çarpışmalar olacak.

Çukur 4.Sezon çok yakın zamanda izleyicisi ile buluşacak. Çukur 4.Sezon yayınlanmaya başladıktan sonra ilk bölümden itibaren sitemizden indirip izleyebilirsiniz.

Çukur 4.Sezondan Kareler

Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir

Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir

Çukur 4.Sezon Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Kendi Yolumda Sansürsüz Full İndir
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir
Bartkowiak Sansürsüz Full İndir
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz Full İndir