Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi:Dağ 2

Filmin Türü: Dram,Savaş,Yerli

Filmin Yılı: 2016 – Türkiye

IMDB: 8.9

Filmin Yönetmeni: Alper Çağlar

Filmin Oyuncuları: Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş

Filmin Süresi: 135 Dakika

Dağ 2 Filmi Fragman İzle

Dağ 2 Filmi Özet ve Detaylar

Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Arkın ve Ahu Türkpençe gibi Türk sinemasının genç yıldızları tarafından başrolleri canlandırılan DAĞ 2, serinin ilk filminde izleyiciye tattırdığı kalitenin çok üstünde bir yapım ile karşımıza çıkıyor. Dram ve macera türünde genel olarak askeri yaşantının ve savaşın işlendiği DAĞ 2 filmi ilk serinin Türk sinemasında özellikle izleyiciler nezdinde yakaladığı haklı başarıyı 2016 yılında toplamda yaklaşık olarak 135 dakikalık yeni filmle çıtayı daha da yukarıya taşıdığını kanıtladı.

Öyle ki, uluslararası film arşiv sitesi olarak bilinen IMDB tarafından nihai notu 10 üzerinden 8.9 olan DAĞ 2 filmi bu alanda sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da en yüksek puana sahip askeri aksiyon ve drama filmleri arasında yer alıyor. Bu başarının büyük çoğunluğu oyunculara ait olsa da filmin yapımcısı ve yönetmeni olan Alper Çağlar’ın vizyonunu göz ardı etmek haksızlık olur. Sırf film için yeniden düzenlenen müzikler ve her sahne için düşünülen yeniden yaratılan eserler filmin kalitesini artıran unsurlar olarak göze çarpıyor.

Dağ 2, serinin ilk filminde yer alan Oğuz ve Bekir’in, ilk filmde yer alan olaylardan yaklaşık olarak 5 yıl geçmesi akabinde 8. Muharebe Arama Kurtarma Timine katılmak istemesiyle başlar. Time girmek ne kadar zorsa timin filme konu olan uluslararası ve gizli olan görevleri de bir o kadar zordur. Bu sefer ki görev, bir Türk kadın gazetecinin uluslararası bir terörist gruptan kurtarılmasıdır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dağ 2 Filminden Kareler

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir
Kırımlı Filmi Sansürsüz Full İndir
Meddah Filmi Sansürsüz Full İndir
Meryem Filmi Sansürsüz Full İndir