Denemeye Değer – Long Shot Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir

Denemeye Değer – Long Shot Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Denemeye Değer – Long Shot

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.9

Filmin Yönetmeni: Jonathan Levine

Filmin Oyuncuları: Alexander Skarsgård, Charlize Theron, June Diane Raphael, O’Shea Jackson Jr., Seth Rogen

Filmin Süresi: 125 Dakika

Denemeye Değer – Long Shot Fragman İzle

Denemeye Değer – Long Shot Özet ve Detaylar

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Fred Flarsky, özgür ve bağımsız bir gazetecidir. Yazdıklarına sansür uygulanmasına ve bulduğu haberlerin engellenmesine dayanamamaktadır. Çalıştığı gazete ekonomik güçlüklerden dolayı, bir iş adamına satılır. Fred bu adamla çalışmayacağını belirterek istifa eder. Yakın arkadaşı onu teselli etmek ve biraz neşesi yerine gelsin diye akşam bir partiye götürür. Bu partide Fred ile Charlotte göz göze gelirler. Charlotte, Amerika Birleşik Devletleri’nin dış işleri bakanıdır. Yani dünyanın en güçlü kadınıdır.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Fred bu kadını tanımıştır. Bu kadın o 13 yaşında iken Charlotte 16 yaşındadır ve ona bakıcılık yapmıştır. Fred o zaman Charlotte’ye aşıktır ve onu öpmüştür. Bu yüzden bulundukları ortamdan ayrılmaya çalışır. Fakat Charlotte onu yanına çağırır. Konuştuklarında o da Fred’i hatırlar. Ondan önlerindeki başkanlık kampanyasında ona yazı yazmasını ister. Fred işsiz olduğu için ve Charlotte’yi halen sevdiğinden bu teklifi kabul eder. Charlotte, başkanlık adayını açıklamadan önce ses getirecek bir başarıya imza atmak istemektedir.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Bunun için dünya çevre kampanyası başlatır. Bu kampanyaya destek olması için diğer ülkeleri ikna turlarına başlar. Bu zorlu süreçte Fred ona yazılar yazmakta, hatta konuşma metinlerini de o hazırlamaktadır. İkili arasındaki ilk başlarda iş ilişkisi, daha sonra aşk ilişkisine dönmeye başlar. Kampanya tutmuş 100’ün üzerinde devlet imzalamıştır. Charlotte artık başkanlık adaylığını açıklama zamanı geldiğini düşünür.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Bu arada başkan onu çağırır ve kötü bir iş adamı da oradadır. Çevre kampanyasından bazı şeyleri çıkartmasını isterler. Yoksa erkek arkadaşı Fred’in bazı görüntülerini internetten yayınlamak ile tehdit ederler. Charlotte bunu Fred’e söylediğinde Fred şantaja boyun eğmemesi gerektiğini beni düşünme der. Fakat başkanında desteğini çekeceğini söylemesinden dolayı, Charlotte bu şeyleri çevre kampanyasından çıkartacağını söyler. Fred ile Charlotte’nin arası açılır. Charlotte şantaja boyun eğecek mi? başkanlık yarışına girecek mi? Fred ile arası düzelecek mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Denemeye Değer – Long Shot filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesin ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Denemeye Değer – Long Shot Filminden Kareler

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Aşkın Renkleri – colors of love Sansürsüz Full İndir
Geçen Yaz Sansürsüz Full İndir
Barb ve Star Tatilde Sansürsüz Full İndir
Carnaval – Karnaval Sansürsüz Full İndir