Derin Sular –Underwater Sansürsüz Full İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Derin Sular –Underwater

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB5.9

Filmin Yönetmeni: William Eubank

Filmin Oyuncuları: Jessica Henwick, Kristen Stewart, Mamoudou Athie, T.J. Miller, Vincent Cassel

Filmin Süresi: 95 Dakika

Derin Sular –Underwater Fragman İzle

Derin Sular –Underwater Özet ve Detaylar

Derin Sular –Underwater filminde; Amerikanın dev petrol şirketleri okyanusta, petrol arama istasyonları kurmuşlardır. Tian Endüstride okyanusun en derin noktasında, Kepler istasyonunu kurmuşlardır. Bu istasyonda teknik mühendis olarak çalışan Norah isimli kadın bir gün uyandığında, bulunduğu yerin su aldığını görür. Ne olduğunu anlamaya çalıştığı sırada büyük bir sarsıntı olur ve istasyon su almaya ve yıkılmaya başlar. Norah hızlı şekilde kapsüllerin olduğu yere koşarken bir yandan da arkadaşlarının da kaçması için bağırır. İstasyonun ana bölgesine Rodrigo isimli bir çalışanla varırlar.

Derin Sular –Underwater filminde; Daha sonra kapıları kapatarak ana bölümün su almasını engellemeye çalışırlar. Sarsıntıdan dolayı ana bölümde de yıkılmalar olmuştur. Norah, Rodrigo ile kapsüllerin olduğu bölüme giderken, Paul’u sıkıştığı yerden kurtarırlar. Kapsüllerin olduğu yere geldiklerinde, bu bölümde kaptan, Emily ve Simith’in olduğunu görürler. Kaptan yukarı çıkacak kapsülün kalmadığını söyler. İstasyonun sarsıntılara fazla dayanamayacağını ve çok kısa süre yıkılacağını söyler. İstasyondan kurtulmanın tek yolu olarak okyanusun tabanından yürüyerek, bir mil ötedeki kullanılmayan istasyona geçmektir. Bu geçiş için okyanusun tabanına doğru daha sekiz yüz metrelik bir iniş yapmaları gerekmektedir. İniş yapmak için asansörü kullanacaklardır. Basınç için elbise ve kaskları giyerler. Arızalı kaskı bilerek giyen Rodrigo basınca dayanamaz ve ölür.

Derin Sular –Underwater filminde; Asansör ile tabana inerken, tabana 250 metre kala bir kapsül görürler. Kapsüle bakmak için Paul ile Simith asansörden çıkarlar. Kapsüle vardıklarında içindeki adamın öldüğünü görürler. Adamı parçalayan bir deniz yaratığını alıp asansöre gelirler. Bu yaratığı daha önce hiç görmemişlerdir. Asansöre büyük bir varlık saldırır. Bu yaratık içeri aldıklarının çok fazla büyüğüdür. Yaratık yaptığı baskı ile asansörün iplerini koparmak üzeredir. İpler kopmadan aşağıya inmeyi başarırlar. Fakat büyük birkaç sorun vardır. Dev bir yaratık ve yanında yavruları olduğu sanılan canavarlar vardır. Ayrıca okyanusun tabanından bir mil yol gitmeleri gerekmektedir. Bu varlıkları atlatıp istasyona varacaklar mı? Yukarıya çıkmayı başaracaklar mı? bu sorulara cevap bulabilmek için, Derin Sular –Underwater filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Derin Sular –Underwater Filminden Kareler

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Şipşak Anadolu Sansürsüz Full İndir
Peri Masalı Sansürsüz Full İndir
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Sansürsüz Full İndir
İblisin Oğlu 13. Vahşet Sansürsüz Full İndir