Dolittle Sansürsüz Full İndir

Dolittle Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Dolittle

Filmin Türü: Aile, Fantastik, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Stephen Gaghan

Filmin Oyuncuları: Antonio Banderas, Harry Collett, Jim Broadbent, Michael Sheen, Robert Downey Jr.

Filmin Süresi: 101 Dakika

Dolittle Filmi Fragman İzle

Dolittle Filmi Özet ve Detaylar

Filmin adını da veren baş karakterimiz Dr. John Dolittle, sıra dışı bir doktor ve aynı zaman da veterinerdir. Karısını kaybeden Dolittle, kendini malikanesine kapatarak dış dünya ile bağlantısını koparmıştır. Ancak genç İngiltere kraliçesinin, devası diğer doktorlar tarafından bulunamayan bir hastalığa yakalanması, onu saklandığı duvarların arkasından çıkarıp, macera ve heyecan dolu bir yolculuğa sürüklemektedir. Doktorun bu yolculuğunda, ona dostları ve zoraki çırağı eşlik etmektedir. Dolittle’ın dostları görenleri şaşkına çevirir. Çünkü; onun dostları diğerlerinden farklıdır. Bir goril, kutup ayısı, sincap, zürafa vb. hayvanlar onun gerçek dostlarıdır. Dostlarıyla kurduğu özel iletişim görenleri bir yandan hayran bırakırken bir yandan şaşırtıyor. Bu maceraya katıldığı hayvan dostları, sıradan ve kalıplaşmış düşüncenin aksine, çok daha farklı karakteristik özelliklere sahip hayvanlardır. Ona bilgelik eden bir papağan, kendinden ufak varlıklardan bile korkan bir goril, geveze bir ördek ve koku duyusu birçok alanda yardımcı olan bir köpek, yolda edindikleri dostluklar ile karşılarına çıkan eğlenceli serüvende herkesin bir görevi var.

Her anı merak uyandıran bu macera, sadece çocuklar için değil aile boyu bir eğlence sunmaktadır. Onlarla beraber bu serüvene sizde katılacaksınız. Komedi ve sıra dışılıkla beraber maceranın harmanlandığı bu film ailenize eğlenceli dakikalar yaşatacaktır. Filmin başrolünü Robert Downey Jr. üstlendiği, seslendirme ve canlandırma da yer yer ona eşlik eden bir çok ünlü isim bulunmaktadır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dolittle Filminden Kareler

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Dolittle Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Firardayız Sansürsüz Full İndir
Çakallarla Dans 5 Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz Full İndir
Richard Jewell Sansürsüz Full İndir