Eli Filmi Türkçe Dublaj İndir

Eli Filmi Türkçe Dublaj İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Eli Filmi Fragman İzle

Eli Filmi Özet ve Detaylar

Eli, bu zamana kadar görülmemiş bir hastalığa yakalanmıştır. Bu hastalık yüzünden normal yaşantısı alt üst olmuş bir çocuktur. Hastalığı nedeni ile dışarıda nefes alamamakta, her türlü suyu içememektedir. Eli, bu hastalığından dolayı, özel bir çadırda yatmakta, dışarı çıkacağı zamanda özel korumalı bir elbise giymek zorunda kalmaktadır. Miller ailesi tek çocuklarının yakalandığı hastalığı tedavi ettirmek için gitmedikleri hastane kalmamıştır. Ancak hiçbir tedavi cevap vermemiştir.

Eli için tedavi yöntemleri ararlarken, Doktor Horn ile tanışırlar. Doktor Horn daha çok yeni olan ve deneme aşamasındaki bir ilaç ile tedavi edebileceğini söyler. Eli, ailesi ile beraber Doktor Horn’un kliniğine giderler. Dışarıdan bakıldığında kliniğin korkutucu bir havası vardır. Eli ve ailesi içeri girerler. İçerisi steril durumdadır. Eli annesinin yardımı ile üstündeki elbiseleri çıkartır. Steril su ile güzel bir banyo yapar. Eli, Doktor Horn ve yanındaki hemşirelere bulundukları yerle ilgili bir sürü sorular sorar. Dikkatini çeken bir bölüm hakkında soru sorduğunda Doktor Horn, oranın daha faaliyete geçmediğini söyler.

Eli’nin tedavisi başlamıştır. Ancak Eli geceleri ilginç varlıklar görmeye ve bu varlıklar etrafa yazılar yazmaya başlamıştır. Bunu ailesine ve doktora anlattığında, doktor bunun normal olduğunu hastaların kullandıkları ilaç yüzünden zaman zaman halüsinasyon gördüğünü söyler. Eli, gördüğü varlıkların kendine bir şeyler anlatmak istediğini anlar. onların yazdıkları yazıda bir şifre olduğunu çözer. Şifre sayesinde Doktorun odasına girmeyi başarır. Bu oda da daha önceki hastalar ile ilgili bilgilere ulaşır. Bu bilgilerden öğrendiği şey ise daha önceki bütün hastaların ölmüş olduğudur. Bunu ailesine anlattığında, annesi hemen tedaviyi sonlandırıp gitmek ister. Babası ise tedaviye devam edilmesi gerektiğini söyler. Doktor Horn, Bayan Miller’i  bodruma kapatır. Eli’yi babasının yardımı ile sedyeye bağlarlar. Anne bulduğu bir bıçakla oğlunu kurtarmaya çalışır. Babası, annesine yardım edeceğini söyleyerek, bıçağı elinden alır. Daha sonra eini tutar ve doktora tedaviye devam etmelerini söyler. Bu arada Eli’ye bir şeyler olur. Bundan sonra olaylar farklı bir mecrada gelişmeye devam eder. Eli’ye ne oldu? Eli’ye olanlardan sonra neler oldu? Sorularımıza yanıt bulabilmek için, sitemizden Eli Filmini indirip, Türkçe Dublaj, sansürsüz, HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Eli Filminden Kareler

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Eli Filmi Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Para Uçağı – Money Plane Sansürsüz Full İndir
Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir
Double Dad Sansürsüz Full İndir
Telin Dışında – Outside the Wire Sansürsüz Full İndir