Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Türkçe Dublaj Full İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Türkçe Dublaj Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı – The Art of Racing in the Rain

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Simon Curtis

Filmin Oyuncuları: Al Sapienza, Amanda Seyfried, Gary Cole, Martin Donovan, Milo Ventimiglia

Filmin Süresi: 109 Dakika

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Fragman İzle

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Özet ve Detaylar

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Denny, amatör bir araba yarışçısıdır. Genelde ufak yarışlarda yarışan ve genelde başarılı olan bir yarışçıdır. En büyük hayali formula 1 yarışlarına katılmaktır. Bir gün yarıştan dönerken yolu üstündeki hayvan çiftliğinden golden cinsi bir yavru köpek satın alır. Bu köpeğe yarış pistleri için idolü olan Enzo’nun ismini verir. Denny ile Enzo kısa sürede birbirlerine alışırlar. Denny, Enzo’yu yarışlara dahi götürür. Enzo bu işten hiç rahatsız olmaz. Hatta evdeki en büyük hobisi araba yarışlarını izlemek bir de Moğal bölgesindeki köpeklerin yaşamını anlatan belgeseli izlemektir.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; İkilinin yalnız hayatı fazla uzun sürmez, Eve isminde, yabancı dil öğretmenliği yaban genç ve güzel bir kadın hayatlarına girer. Enzo başta Eve’yi kıskansa da, daha sonra çok iyi dost olurlar. Denny ile Eve kısa sürede evlenirler. Evliliklerinden, Zoe isminde güzel minik bir kızları olurlar. küçük kzın en büyük oyun arkadaşı Enzo olmuştur. Bu ailenin mutluluğu çok uzun sürmez, Eve’nin beyninde tümör çıkar. Hastaneye yatan Eve’den tümörü alırlar ancak durumu iyi değildir. Bu yüzden annesinin evine çıkar. Denny Ve Enzo’da buraya gelirler. Eve hastalığı atlatamaz ve hayata gözlerini yumar.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Denny, kızı Zoe’yi alıp evine dönmek ister. Kayınpederi Zoe’nin velayetini ister. Denny bunun imkansız olduğunu, kızının velayetini vermeyeceğini söyler. Aralarında kızın velayeti için mahkeme süreci başlar. Bu mahkeme süreci çok çetin geçmektedir. Kayınpederi başka suçlamalarda da bulunmaktadır. Denny kızının velayetini alabilecek mi? Denny işlerini yoluna koyabilecek mi? Enzo’ya ne olacak? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Sitemizden Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz ve m1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Filminden Kareler

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Kâbus Düğümlere Üfleyenlerin Şerri Sansürsüz Full İndir
Aşk Bu Mu? Sansürsüz Full İndir
Yeraltı Sansürsüz Full İndir
Siccin 6 Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. Serkan dedi ki:

    Şifre nedir teşekkür ederim

  2. bsblg dedi ki:

    zıp şifresi nedir

  3. ilhami dedi ki:

    şifresini alabilir miyim rica etsem