Extraction Sansürsüz Full İndir

Extraction Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Extraction

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 7.6

Filmin Yönetmeni: Sam Hargrave

Filmin Oyuncuları: Chris Hemsworth, David Harbour, Derek Luke, Golshifteh Farahani, Rudhraksh Jaiswal

Filmin Süresi: 116 Dakika

Extraction Fragman İzle

Extraction Özet ve Detaylar

Extraction filminde; Ovi Mahajan, on dört yaşında genç bir çocuktur. Babası Hindistan’ın en büyük uyuşturucu baronlarındandır. Uyuşturucu işi yüzünden hapistedir. Bankalardaki bütün paraları kullanıma kapatılmıştır. Ovi’nin babasının işlerini Saju ismindeki adam yürütmektedir. Ovi bir akşam arkadaşı ile buluşmaya gittiğinde, polis arkadaşını öldürüp onu kaçırır. Ovi’yi kaçıran, babasının düşmanı, Dakar’ın en büyük uyuşturucu baronu Amir Asif’tir. Amir Asif Dakar’daki güvenlik güçlerini kendine bağlamış bir barondur. Saju, Ovi’yi kurtarmak için Nik ile anlaşır. Nik, bu işi yapabilecek en iyi adam olan Tyler ile görüşür. Tyler işi kabul eder.

Extraction filminde; Saju ön ödemeyi yapar. Çocuk kurtulduktan sonra yapılacak ödeme için nakit para yoktur. Tyler, çocuğu kaçıranlarla  buluşur. çocuğun sağ olduğunu gördükten sonra, oradakileri etkisiz hale getirip, çocuğu kurtarır. Kaçıracakları tekneye doğru ormandan gider. fakat teknede bir sorun vardır. Paranın tamamını ödeyemeyecek olan Saju, teknedekileri etkisiz hale getirir. Saju, teknedekileri etkisiz hale getirdikten sonra, Tyler ve çocuğun peşine düşer. Nik teknedeki sorunu anlar ve Tyler’i uyarır. Tyler çocukla beraber şehre geri döner. Şehirde bütün güvenlik güçleri peşlerindedir. Tyler güvenlik güçlerini ve Saju atlatmayı başarır.

Extraction filminde; Geceyi geçirecek güvenli bir yer bulurlar. Gece oradan çıkığ köprüyü geçmeye çalışacaklardır. Güvenlik güçleri onları sıkıştırır. Sakin bir yerde saklanırlar. Tyler, daha önce hayatını kurtardığı bir adamdan yardım alır. Adam onları bir eve götürür. Daha sonra çocuğu öldürüp büyük ödülü almayı düşündüğünü söylediğinde, Tyler ona engel olmaya çalışır. Onların kavgası sırasında Ovi silah ile adamı vurmak zorunda kalır. Tyler çocuğu kurtarmak için Saju’dan yardım ister. Çocuğu Saju’nun yanına verir. Kendisi güvenlik güçlerini oyalarken, onlar köprüden geçecektir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Extraction Filminden Kareler

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sansürsüz Full İndir
Lego DC: Szam – Sihir & Canavarlar Sansürsüz Full İndir
Rus’un Oyunu Sansürsüz Full İndir
Justice League Dark: Apokolips War Sansürsüz Full İndir