Ferry Sansürsüz Full İndir

Ferry Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Ferry

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç

Filmin Yılı: 2021 – Belçika, Hollanda

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Cecilia Verheyden

Filmin Oyuncuları: Elise Schaap, Frank Lammers, Huub Stapel, Monic Hendrickx, Raymond Thiry

Filmin Süresi: 106 Dakika

Ferry Fragman İzle

Ferry Özet ve Detaylar

Ferry’den oğluna ateş açan ve akabinde de milyonlarca parasını çalan çeteyi bulmasını ister. Böylece Ferry’nin güneye doğru olan macerası başlamış olur. Küçükken büyüyüp yetiştiği topraklara geri dönen Ferry, karakter olarak hikâyeye yön veren isimdir. Sadece başrol oyuncu olduğu için değil. Sempatik gelen tavırlarının yanı sıra gangsteri andıran ani patlamaları ve mod değişikliği ile tam anlamıyla hikâyenin merkezindedir.

Yönetmen Cecilia Verheyden, Ferry’nin güneye olan yolculuğunu sadece bir gangster işi olarak açıklamak istemediğinden hikâyeye farklı bir boyut katmaya çalışır. Öncelikle ablasıyla yollarını kesiştirirken akabinde de Ferry’nin hiç beklemediği bir gelişmeye imza atar. Aşk. Danielle isimli kadınla bir bağ kuran Ferry; bir yandan çetenin işleriyle uğraşırken bir yandan da kendisini Danielle’nin kollarında bulur. Filmin son sahneleri yaklaştıkça benzer temalar hâkim olur. Ancak final kısmı bütün hikâyeyi etkileyecek bir olaya sahne olur…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ferry Filminden Kareler

Ferry Sansürsüz Full İndir

Ferry Sansürsüz Full İndir

Ferry Sansürsüz Full İndir

 Benzer Filmler

Sonsuz Fırtına (Infinite Storm) Sansürsüz Full İndir
Carter Sansürsüz Full İndir
Prey Sansürsüz Full İndir
Moonshot Sansürsüz Full İndir

Yorumlar