Fırıncının Karısı Sansürsüz Full İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Fırıncının Karısı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 3.0

Filmin Yönetmeni: Murat Onbul

Filmin Oyuncuları: Alper Kul, Beyti Engin, Büşra Pekin, Korhan Herduran, Seda Türkmen

Filmin Süresi: 91 Dakika

Fırıncının Karısı Fragman İzle

Fırıncının Karısı Özet ve Detaylar

Fırıncının Karısı Filminde; Mustafa, ufak bir kasabada fırıncılık yapmaktadır. Ferdane, Mustafa’nın karısıdır. Mustafa, Ferdane’yi çok aşırı derecede kıskanmakta, yaptığı hareketleri arada takip etmektedir. Bu ikili kavga gürültü geçinmektedir. Mustafa ayrıca arkadaşı İsmail ile gömü arama işleri yapmakta, ancak bu zamana kadar bir şey buldukları yoktur. Bir gün Mustafa ve İsmail evden beraber ayrılırlar. Bu ayrılığın sebebi ise, İsmail’in felçli ve konuşamayan ablasının, büyük bir gömünün yerini bilmesi, bu kadın ile Mustafa’nın bedenlerini değiştirirlerse, gömünün yerini öğrenebilecekleri umududur.

Fırıncının Karısı Filminde; Bu iş için büyücülük yapan Vahdi Dede’den yardım isterler. Vahdi Dede, beden değiştirme işini yapar. Mustafa eve dönünce hal ve hareketleri değişir. Bu değişimden şüphelenen, Ferdane kardeşi Ramazan’ı çağırır. Ramazan gelince, Ferdane ile beraber Mustafa’nın peşine düşerler. Ferdane ilk önce kocasının kendisini aldattığını düşünür. İsmail’in hanımı ile konuştuktan sonra ise onların cinsel tercih değiştirdiğini düşünmeye başlarlar. Bu arada Ramazan, İsmail’in yeğeni Hacer’e aşık olur.

Fırıncının Karısı Filminde; Ramazan ve Ferdane, Mustafa’yı takiplerinde buldukları altınların beş yüz tanesini satarlarken görürler. Gördükleri yerden ayrılırken altınları alan adamların kaza yaptığını görürler. Arabadan altınları alıp kaçarlar. İsmail’in ablasının evine gelirler. Buraya geldiklerinde duydukları ve gördüklerine inanamazlar. Her şeyi öğrenmişlerdir, Mustafa’nın yatalak kadın ile bedenlerini değiştirdiğini. Ancak bir sorun vardır, İsmailler’in sattıkları altın karşılığında aldıkları paralar sahtedir. Bu yüzden büyücü Vahdi Dede, bedenleri değiştirmek için altın ister. İsmail altın verme işini kabul etmez. Sonra kendi aralarında, Mustafa’yı kadının bedeni ile beraber bir dereye yuvarlamayı planlarlar. Bunları duyan Ramazan ile Ferdane ne yapacaklardır? Kocası Mustafa’yı kurtaracak mı? Ramazan Hacer’ine kavuşacak mı? Kalan altınlar ne olacak? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Fırıncının Karısı filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Fırıncının Karısı Filminden Kareler

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Derin Tutkular (Sous Emprise) Sansürsüz Full İndir
Kuluçka (Hatching) Sansürsüz Full İndir
Diorama Sansürsüz Full İndir
Lou Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. GÖKHAN dedi ki:

    rar şifresini alabilirmiyim.Tşk

  2. Halil dedi ki:

    rar şifresini alabilirmiyim.Tşk