Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz Full İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Geniş Aile Komşu Kızı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Cüneyt İnay

Filmin Oyuncuları: Bülent Çolak, Emre Altuğ, Mine Teber, Rojda Demirer, Ufuk Özkan

Filmin Süresi: 100 Dakika

Geniş Aile Komşu Kızı Fragman İzle

Geniş Aile Komşu Kızı Özet ve Detaylar

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Cevahir, eski alışkanlıklarını bırakmış, yeni bir düzen kurmaya çalışmaktadır. Artık namusu ile para kazanmak için bir oto yıkamacı açmıştır. Ulvi ile beraber araba yıkama ve halı yıkama işi yapmaktadırlar. Eski ve tek sevgilisi Zeynep bulundukları mahalleye yeniden gelmiş ve bir eczane açmıştır. Cevahir’in artık bir işi olduğundan, Zeynep ile arasında bir engel yok gibi görünmektedir.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Tam Zeynep’e açılacağı sırada, Nebil ortaya çıkar. Nebil, zengin bir ailenin sorunlu bir çocuğudur. Zeynep’i küçük yaştan beri takip etmekte ve ona takıntılıdır. Nebil, Zeynep’e abisi Katip’in vasiyeti olduğunu ve onunla evlenmesi gerektiğini söyler. Zeynep abisinin vasiyeti karşısında ne yapacağını şaşırır. Eğer Nebil onunla evlenmek istemez ise vasiyetin geçerliliği kalmayacağını düşünür. Bu yüzden Cevahir’den yardım ister Cevahir ilk başta kabul etmese de, Geniş ailesinin baskısı ile kabul etmek zorunda kalır. Yapacakları çok basittir. Zeynep’in kuzeni rolünü üstlenecekler, Nebil’i caydırmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Geniş aile fertleri Nebil’i vaz geçirmek için ellerinden geleni yaparlar. Ancak Nebil caymamış ailesi ile beraber, Zeynep’i istemeğe gelmiştir. Geniş aile fertleri isteme töreninde ailenin oradan kaçmasını sağlar. Fakat Nebil vaz geçmemiştir. Cevahirler’in oto yıkamacısına tarihi eser koyar ve polise ihbarda bulunur. Bu ihbar sonucu Cevahir ve Ulvi hapse girer. Nebil’in Zeynep ile evlenmesini engelleyecek kimse kalmamıştır. Zeynep, Nebil’in evlenme  teklifini kabul etmek zorunda kalır.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Bu arada Cevahir ile Ulvi tesadüf eseri hapisten kaçarlar. Peşlerine polis ve Gardiyan Cevriye düşer. Cevahir ile Ulvi hem yakalanmamaları gerekmektedir. Aynı zamanda düğüne engel olmaları lazımdır. Cevahir ve Ulvi suçsuz olduklarını ispatlayacaklar mı? Düğüne engel olabilecekler mi? bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden  Geniş Aile Komşu Kızı filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde, full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

.Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Geniş Aile Komşu Kızı Filminden Kareler

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Üç Harfliler 3: Karabüyü Sansürsüz Full İndir
Üç Harfliler 2: Hablis Sansürsüz Full İndir
Bayan Lowry ve Oğlu Sansürsüz Full İndir
Üç Harfliler: Marid Sansürsüz Full İndir

Yorumlar

  1. Ersel dedi ki:

    Rar şifresini söyleyebilir misiniz?