Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Sansürsüz Full İndir

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine

Filmin Türü: Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – Avustralya, ABD

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Kim Farrant

Filmin Oyuncuları: Luke Evans, Noomi Rapace, Rachel Gordon, Richard Roxburgh, Yvonne Strahovski

Filmin Süresi: 98 Dakika

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Fragman İzle

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Özet ve Detaylar

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Lizzie, küçük kızını doğumdan sonra hastanede çıkan bir yangında kaybetmiştir. Bundan sonra psikolojik olarak bunalıma girmiş belli bir süre hastanede yatmıştır. Hastaneden çıktıktan sonra kocasından boşanma aşamasına gelmiştir. 11 yaşındaki oğulları Thomas bir hafta annesinde bir hafta babasında kalmaktadır. Lizzie için oğlu ile uğraşmak hayatının tek işidir. Bir gün Thomas’ın arkadaşının düzenlediği partiye katılırlar. Lizzie bu partide Lola isminde 7 yaşında bir kız çocuğu görür.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Bu çocuk onun dikkatini çok fazla çekmiştir. Daha sonra kendisini bu kızın kendi kızı olduğuna inandırır. Kızın ailesini gözetim altına alır. Daha sonra aile ile yakınlaşmaya ve Lola’ya yakın olmaya başlar. Lizzie’nin bu kadar ailenin içine girmesinden, Lola’nın annesi rahatsız olmaya başlar. Lizzei yapılan bütün engellemelere rağmen Lola’yı görmeye devam eder. Bu takıntılı hali sonucunda oğlu Thomas’ı ihmal etmeye başlamıştır. En son olarak, Thomas’ı okuldan almayı unutur. Thomas’ı okuldan babası alır. Lizzie eve geldiğinde anne babası ve kocası evdedir. Kocası bundan sonra Thomas’ın sürekli onunla kalacağını söyler.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Lizzie, orada bulunanlara Lola’dan söz eder. Bu kızın kendi kızı olduğuna inandığını söyler. Oradakiler bunun imkansız olduğunu, bunun için bir delili olup olmadığını sorarlar. O da bir delili olmadığını bunu içinde hissettiğini söyler. Anne ve babası dahil onun hastaneye yatıp tedavisini tamamlamasını söylerler. Lizzie hastaneye yatmayı kabul etmez. Oğlu Thomas babası ile yaşamaya başlar. Lizzei ise Lola’nın kendi kızı olduğunu ispatlamak için harekete geçer. Lizzei, Lola konusunda haklı mı? Lizzie tekrar ailesine kavuşabilecek mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Filminden Kareler

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

 Benzer Filmler

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Full İndir
Cesedin Ölümü Sansürsüz Full İndir
Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Full İndir