Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Sansürsüz Full İndir

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Savaş

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Almanya

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: Terrence Malick

Filmin Oyuncuları: August Diehl, Bruno Ganz, Jürgen Prochnow, Matthias Schoenaerts, Michael Nyqvist

Filmin Süresi: 173 Dakika

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Fragman İzle

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Özet ve Detaylar

İzleyeceğiniz bu film, gerçek bir hikayeden esinlenilerek yazıldığını bilmelisiniz. 2. Dünya savaşının ortasında geçen bu hikaye Franz Kagersatter’in hayatını konu alıyor.  Ayrıca film dünyanın en prestijli film festivali olan Cannes Film Festivali tarafından ödüllendirildi. Muazzam bir sinematografiyi gözler önüne seren yönetmen, bizler 2. Dünya savaşına götürüyor. Çekim tekniği açısından da oldukça etkileyici planlarının olduğunu söylemekte fayda var. Soluksuz izleyeceğiniz bu dram filmini sizlere şiddetle öneriyoruz. Nazi ideolojisini gözler önüne seren ve milyonlarca insanın ne uğruna hayatını yitirdiğini dramatik şekilde anlatıyor. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden usta oyuncu Brono Ganz’ın son rol aldığı film olma özelliğini taşıyor. Gizli Bir Yaşam filmini torrent indir seçeneğiyle de rahatlıkla indirebilir ve film izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Avusturyalı çiftçi Franz Jagerstatter, kendi halinde kasabasında yaşamaktadır. Dünyanın hassas dengeler üzerinde olduğu ve her devletin bir anda savaşa girebilmesine müsait olduğu bir zaman dilimidir. Herkes gergin, korkar durumdadır. Çiftçi Franz, Nazi ideolojisinin hapsettiği Avusturya’da yaşarken, asker tarafından savaşa zorlanır. Askerlerin talepleri Nazi saflarında yer alarak, savaşmaktır. Ancak Franz, onurlu ve gururlu bir yaşam, yaşamaya çalışmaktadır. Tankların, kanların, silahların ve ajanların kol gezdiği bir döneme onurlu hayat mücadelesini korumaya çalışacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Filminden Kareler

Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz 4K İndir

Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz 4K İndir

Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Aşkın Renkleri – colors of love Sansürsüz Full İndir
Geçen Yaz Sansürsüz Full İndir
Godzilla Vs. Kong Sansürsüz Full İndir
Ferry Sansürsüz Full İndir