GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz Full İndir

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable 

Filmin Türü: Aile

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Mauro Scandolari

Filmin Oyuncuları: Rebecca Davis, Marley Estrada, Jill Galbraith

Filmin Süresi: 60 Dakika

GO! Unutulmaz Bir Parti Fragman İzle

GO! Unutulmaz Bir Parti Özet ve Detaylar

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Mercedes, bunalıma giren kızı Lupe, oğlu Alavro, arkadaşı ve çocuklarının arkadaşları ile yeni yıla girmek için lüks bir hotelde tatile gider. Kocası Ramiro ise ortaya yeni çıkan kızı ile yeni yıla girmek için tatile gitmiştir. Ramiro ve kızının gittiği hotelde bir sorun ortaya çıktığından, onları da tesadüfi olarak, Mercedes’in bulunduğu hotele yerleştirmiştir. Mercedes ve Ramiro hotelde karşı karşıya gelirler. Mercedes, Ramiro’dan hotelden ayrılmasını ister. Ramiro bu teklifi kabul etmez. Mercedes kendisi ve çocukları ile hotelden ayrılma kararı alırlar. Çocukları ve arkadaşı hotelde kalması için ikna ederler.

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Mercedes, oğluna Ramiro’nun yeni kızından uzak durmasını ister. Eğer onunla konuştuğunu görürsem, hemen geri döneceksin diye belirtir. Ramiro’nun yeni ortaya çıkan kızı Mia’yı Gençlerin hepsi daha önce tanımaktadırlar. Hatta Mia onlar ile beraber aynı grupta şarkı bile söylemiştir. Lupe, babasının yeni kızı ile yeni yıla girecek olmasından dolayı, babasına kırgındır. Mia’ya sadece Alvaro ilgi duymamaktadır. Aynı zamanda grubun üyesi olana ve onların arkadaşı Juanma’da ilgi duymaktadır. İki arkadaş arasında tatlı bir rekabet vardır.

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Bu arada Alvaro, Mercedes’in eski kocasından olma çocuğudur. Mia ile hiçbir kan bağı yoktur. Juanma, Mia’yı davetli olduğu özel bir partiye götürür. Bunu öğrenen Lupe arkadaşı ile beraber bu partiye girme kararı alır. Alvaro’da onlar ile birlikte partiye gider. Gençler partide buluşmuşlardır. Mia ile girdiği partide sanatçının kimliğini kullanarak şarkı söylemek zorunda kalır. Tabii gerçek sanatçı gelince işler tamamen karışır. Bu arada Mercedes gençlerin partiye gittiğini öğrenir ve onları yakalamak için oraya gider. Ancak gençler onu atlatmayı başarırlar. Her şey için Mia’yı suçlayan Mercedes, Ramiro’ya kızının neler yaptığını anlatır. Fakat odasına baktıklarında Mia yatağında yatmaktadır. Yeni yıla nasıl girecekler. Mia, ona ilgi duyan iki gençten hangisini seçecektir. Lupe ile Mia’nın arası düzelecek mi? Bu sorulara cevap bulabilmek için, GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

GO! Unutulmaz Bir Parti Filminden Kareler

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz Full İndir
Paradise Beach Sansürsüz Full İndir
Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Full İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Full İndir