Hobbit Beş Ordunun Savaşı 2014 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Hobbit Beş Ordunun Savaşı 2014 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir
Sansürsüz Türkçe Full indir

 

Hobbit Beş Ordunun Savaşı – The Hobbit – The Battle of The Five Armies 2014 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Hobbit Beş Ordunun Savaşı 2014 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Hobbit serisinin 3. ve son filmi, 2014 yılının sonlarında gösterime girecek. Bu filmde Bilbo Baggins’in heyecan dolu macerası sona erecek. Bilbo ve cüceler, Erebor ve hazinesine kavuşmaya çalışacak. Ancak Sauron, Orkları’yla ve diğer tüm gücüyle Lonely Mountain’a saldıracaktır.

The Hobbit üçlemesinin son bölümü olan üçüncü filmde, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları sona eriyor. Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum’dan meşhur güç yüzüğünü aldıktan sonra sağ salim eve ulaşıncaya kadar Bilbo’yu halen daha onlarca yeni serüven bekliyor.

Yurtlarına tekrar kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug’u Göl Kasabası’nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı’nı ararken önemli değerlerden ödün vermiştir. Thorin’e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir.

Bu esnada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve İnsanların önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip birlikte savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşlarını kurtarmak için savaşmak durumunda kalacaktır.

 Benzer Filmler

Büyük Altın Tuğla (Big Gold Brick) Sansürsüz Full İndir
Kirpi Sonic 2 (Sonic The Hedgehog 2) Sansürsüz Full İndir
Kayıp Şehir (The Lost City) Sansürsüz Full İndir
Kaplanın Çıkış (The Tiger Rising) Sansürsüz Full İndir

Yorumlar