Holiday In The Wild Sansürsüz Full İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Holiday In The Wild

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Ernie Barbarash

Filmin Oyuncuları: Colin Moss, Johnowen Lowe, Kristin Davis, Rob Lowe, Thandi Puren

Filmin Süresi: 85 Dakika

Holiday In The Wild Fragman İzle

Holiday In The Wild Özet ve Detaylar

Holiday In The Wild filminde; Kate ve Drew oğulları Luke’yi  başka şehirde üniversite okuması için yolcu ederler. Kate bu yolculuktan sonra, kocasına ikinci balayına çıkmak için yer ayırttığını söyler. Drew ise Kate’ye ondan ayrılacağını, şimdi evi terk edeceğini söyler. Kate bu olaydan sonra bunalıma girer. Balayı için planladığı tatile kendisi gitmeye karar verir. Kate, Zambiya’ya kendi başına gider. Safari turuna katılmak için, tek kişilik uçakla safari alanında ki hotele doğru hareket ederler.

Holiday In The Wild filminde; Uçağı kullanan Derek ormanın içinde uçağı indireceğini söyler. Kate bu duruma çok şaşırır. Derek uçağı indirdikten sonra, Kate’ye uçaktan inmemesini söyler. Kate, Derek’in peşi sıra uçaktan iner. Derek ile Kate annesi kaçak avcılar tarafından öldürülmüş yavru bir fili sakinleştirip yatırırlar. Derek yakındaki yavru fil kampından yardım ister. Kamptan gelenler ile beraber yavru fili kamyona koyarlar. Kate kendisinin veteriner olduğunu, filin yanında gideceğini söyleyerek, kamyona biner. Kampa geldiklerinde yavru file serum bağlarlar.

Holiday In The Wild filminde; Kate fil kendine gelene kadar orada kalmaya karar verir. Kate’ye orada kalması için bir çadır verilir. Derek onun eşyalarını kampa getirir. Aynı kampta Derek’de kalmaktadır. Kate on beş günlük tatilini kampta geçirir. Geri döneceği gün tatilini uzatma kararı alır. Yılbaşında oğlu büyük bir sürpriz yaparak yanına gelir. Kate ile Derek arasında adı konulmamış bir aşkta başlamıştır. Oğlu üniversiteyi bırakıp, müzik grubu ile çalmaya başlayacağını söyler. Kate mecburen Amerika’ya dönüş yapar. Burada mesleği olan veterinerliğe başlar. Oğlu için ise de üniversitede müzik bölümü okumasını tavsiye eder. Kate geri dönecek mi? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Holiday In The Wild filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Holiday In The Wild Filminden Kareler

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

 Benzer Filmler

Kâbus Düğümlere Üfleyenlerin Şerri Sansürsüz Full İndir
Aşk Bu Mu? Sansürsüz Full İndir
Yeraltı Sansürsüz Full İndir
Siccin 6 Sansürsüz Full İndir