Joker Filmi Sansürsüz Full İndir

Joker Filmi Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Joker

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Kanada

IMDB: 8.6

Filmin Yönetmeni: Todd Phillips

Filmin Oyuncuları: Alec Baldwin, Frances Conroy, Joaquin Phoenix, Josh Pais, Robert De Niro

Filmin Süresi: 122 Dakika

Joker Filmi Fragman İzle

Joker Filmi Özet ve Detaylar

Joker filminde; Arthur Fleck, yaşlı annesi ile yaşayan bir komedyendir. Arthur ufak bir ajansta çalışmakta, bu ajans sayesinde, açılışlarda ve çocukların özel günlerinde palyaço kılığında gösteriler yapmaktadır. Arthur’un tek bir hedefi vardır. İleride çok iyi bir komedyen olmaktır. Bunun için çok çalışmakta ve notlar tutmaktadır. Ancak nörolojik bir hastalığından dolayı duygularını ifade edememekte, gülme krizine girmektedir.

Joker filminde; Arthur bir dükkanın sokakta tanıtımını tabelası ile yaparken, dört tane genç elindeki tabelayı alıp kaçarlar. Arthur tabelayı almak için gençlerden almak için peşlerinden koşar. Gençler bir ara sokakta, Arthur’u çok kötü döverler ve tabelayı kırarlar. Arthur’un iş arkadaşı kendisini koruması için ona bir silah verir. Arthur hastanedeki çocuklara gösteri yaparken silah yere düşer. Bu olay sonucunda Arthur işten kovulur. Arthur metro ile varoşlardaki evine dönerken, bulunduğu vagondaki bir kızı, üç tane zengin genç rahatsız eder. Bu arada Arthur gülme krizine girer. Bunun üzerine bu adamlar Arthur’u dövmeye başlarlar. Arthur silahını çekip, bu üç adamı öldürür.

Joker filminde; Üstünde palyaço kıyafeti ve makyajı olduğundan, bu olay fenomen haline gelir. Arthur bu olaydan sonra başka cinayetlerde işleyecektir. Bu arada Arthur’un yaptıkları fakir halk arasında Joker lakabı ile efsaneleşir. Arthur başka kimleri öldürdü? Joker lakabını nasıl kullanmaya başladı? Joker’in sonu ne olacak? Bu sorulara cevap bulabilmek için, sitemizden Joker filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Joker Filminden Kareler

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Arapsaçı Sansürsüz Full İndir
Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir
Sibyl Filmi Sansürsüz Full İndir
Kış Uykusu Sansürsüz Full İndir