Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz Full İndir
Sansürsüz Türkçe Full indir

Filmin İsmi: Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı

Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Komedi

Filmin Yılı: 2012 – ABD

IMDB: 2.4

Filmin Yönetmeni: Anthony Fankhauser

Filmin Oyuncuları: Gary Stretch, Corin Nemec, Vernon Wells, Michael Worth, Natascha Berge ve Alicia Ziegler

Filmin Süresi: 83 Dakika

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Fragman İzle

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Özet ve Detaylar

Yapımcılığı ve yönetmenliği Anthony Fankhauser tarafından üstlenilmiş ve senarist koltuğunda Rafael Jordan’ın oturduğu 2013 yılı yapımı Amerika Birleşik Devletleri’nden çıkma Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı filmi, bizlere toplamda yaklaşık olarak 80 dakikalık muhteşem bir kurgu ve dinazorlarla dolu korku, aksiyon, macera ve bilim kurgu içeren bir hikaye vaadediyor. Çok özel donanımlı ve kabiliyetli bir askeri timinin, çok gizli ve bir o kadar da zor olan (klasik dünyanın yok olması tehlikesine karşı) rehine kurtarma görevine çıkmalar gerekmektedir. Göreve konu rehinenin başarıyla kurtarılması akabinde askeri timin ülkeye dönerken kullandığı helikopterin çok gizemli ve dinazorlarla dolu bir ormana düşmesi sonucu, askeri ekibin dinozorlarla yaşadığı hikayeyi konu alan Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı konusu kadar kurgusu da güzel bir film olarak karşımıza çıkıyor olacak.

Gary Stretch, Corin Nemec, Vernon Wells, Michael Worth, Natascha Berge ve Alicia Ziegler gibi önemli starlarla oyuncu kadrosunu süslemiş olan Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı korku, bilim kurgu ve aksiyon severlerin muhakkak izlemesi gereken bir eser olarak karşımıza çıkıyor.

Film yapım tarihinin 2010 yıllara denk gelmesi ve o dönemde bilim kurgu filmlerinde yer alan sahnelerin efekt kalitesinin düşüklüğü ne yazık ki Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı filmi ile de karşımıza çıkmakta. Bu nedenle uluslararası film değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde en yüksek 10 puan üzerinden yapılan objektif değerlendirmede sadece 2.3 puan alabilen Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı, tüm bu negatif etkenlere rağmen başarılı kurgusu ve oyuncularının performansları ile ön plana çıkması sebebiyle bilim kurgu ve dinazor konusu takipçileri için kaçırılmayacak bir eser olarak listelenebilecektir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Filminden Kareler

Jurassic Attack - Dinazor Saldırısı Sansürsüz 4K İndir

Dinazor Saldırısı

Jurassic Attack - Dinazor Saldırısı Sansürsüz 4K İndirBenzer Filmler

Firardayız Sansürsüz Full İndir
Çakallarla Dans 5 Sansürsüz Full İndir
Fetih 1453 Sansürsüz Full İndir
Richard Jewell Sansürsüz Full İndir